Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is szokott erdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is szokott erdekelni hogy van az exetek?

Figyelt kérdés
Mar van uj, jol mukodo parkapcsolatom, ennek ellenere erdekel hogy van exem es neha tok szivesen irnek neki... Ez normalis?
2023. okt. 5. 13:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
De ez a barátkozás csak akkor működik, ha mindketten túlzásnak a kapcsolaton érzelmileg és senki nem sérül. Ha a szakítás fájdalmas volt vagy sérelmek vannak a kapcsolatban, akkor szerintem nem fog menni. Én pl egyik elemmel sem szeretnék barátkozni.
2023. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
41%
21! Mondjuk lehet éppen az segítene, ha kibeszélnéd velük a dolgot, nem? Nekem például ÉPPEN AZ segít sokszor átlépni egy zűrösebb kapcsolaton, hogy utána meg tudom beszélni az illetővel, hogy mi ment félre. Ellenpélda, volt egy olyan valaki, aki bedobta a ne szólj hozzám, letiltalak, utállak módszert, mondanom se kell, hogy éppen amiatt -mert nem jöttem rá mi volt a baja- nem tudom elengedni! így ugyanis szinte minden másnap eszembe jut, hogy ott ugyan mi ment félre! Ironikus módon pont amiatt nem tudom elengedni, mert nem hagyta, hogy lezárjuk normálisan. Ezzel amúgy agyon is verte a magánéletemet, mert azóta már igazán nem bízok senkiben, és így inkább kerülöm a kapcsolatokat. Szóval ő ezzel sokkal nagyobb kárt csinált.
2023. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%
22- valahol igazad van elméletileg. Azonban, ha az egyik fél már túllépett, van másik kapcsolata, akkor baromira nem akar az exel beszélgetni. Anno, a szakításkor volt egy ilyen beszélgetés, sehova nem vezetett. Most, egy évvel később ugyan mit tudna mondani? Én már biztos nem keresném egyik exemet sem, ha már van új kapcsolata, akkor olyen érzetet keltene, hogy akarok még tőle valamit, amit meg nagyon nem akarok. Ezért is necces ez, mert azt a benyomást kelti, hogy a hirtelen felbukkanó ex akar valamit, esetleg újra akarja kezdeni. Ha már kapcsolat van a másik oldalon, az biztos, hogy feszültségeket kelt. Nekem ez a tapasztalatom. Maximum sok év múlva, ha valami miatt véletlenül összefutunk, akkor tudom elképzelni, hogy legyen egy felületes bájcsevej. Ahol barátian váltak el, nem volt semmi feszkó, ott el tudom képzelni a barátkozást. Nekem sajnos egyik szakításom sem ilyen volt :D
2023. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
41%

23! Azért ebben tudod benne van az az előítélet is, hogy "biztos akar valamit az ex", pedig nem feltétlen, ez épp olyan "panel" mint az, hogy "minden férfi csak dugni akar". Aztán közben messze nem így van, szóval így ebben az épp aktuális barát/barátnő megértése is kéne.


Egy tuti, én pont amiatt kínlódok, mert pont, hogy nem tudtam baráti módon elválni valakitől, akitől úgy akartam. Kicsit azóta azt érzem, hogy jobb nem is próbálkozni, elég ha vannak barátaim mindkét nemből és ennyi.

2023. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%
24- és ezen segítene, ha beszélgetnél azzal az exel? Mert én úgy érzem, hogy nekem nem. A sérelmek, amiket elkövetett ellenem, akkor is megtörténtek, hogy szakítottunk és ez fájt, akkor is megtörtént, ezen nem változtat semmi. Attól, hogy mondjuk magyarázná a bizonyítványát visszamenőlegesen, én nem lennék boldogabb. Nekem pl az segít, hogy teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot és egyáltalán nincs ingerenciám beszélgetni vele. Én azt tapasztaltam, hogy vannak helyzetek, amikor az segít, ha kimondod, ennek az embernek nem tudok megbocsátani és nem gyötröm magam a mindenáron való megbocsátással. De kinek mi segít! Ha úgy érzed, hogy neked az segít, hogy túllépj, ha felkeresed és megérted az ő szempontjait, akkor tégy egy próbát. Ha egy exem ezzel megkeresne, nem utasítanám vissza. Mondjuk én, ha szakítottam, akkor mindig adtam is magyarázatot, hogy miért teszem, szerintem nem maradt ilyen szinten lezáratlan ügyem.
2023. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Van olyan exem akivel semmit sem szeretnék viszont es fb-on van barátaim között.

De az utolsóval ugy vagyok mint a kérdező.

Egyrészt mindketten akarnánk újrakezdeni, tudom elítélendő de a szeretőm volt vagy majdnem szerető nem tudom pontosan mert normálisan nemis voltunk együtt, mindketten válófélben voltunk, ö elvált én inkább hallgattam mindenkire hogy javitsam meg a kapcsolatunkat, amit megpróbáltam de mostanár tudom mindenben én hibáztam.

Mindent rosszul csináltam es nemis tudom hogy fogom magam ezen túltenni végre, bárcsak hamarabb próbáltam volna meg vele, mert mostmár gyerekem is van . Lehet lepontozni, tudom hogy hibáztam es ez nem követendő példa, nem azért írom.


Tehát ha nincs senkie , egyedülálló, akkor beszeljetek, legfeljebb letisztul benned az hogy mit is akarsz valójában.

2023. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
*vagyis sokmindenbe hibáztam az exel kapcsolatban
2023. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26-az is más helyzet, ha újra akarod vele kezdeni. Én úgy értelmeztem, hogy itt amolyan barátkozás lenne a cél.
2023. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
25! Ez te vagy, nekem segítene. Pláne úgy, hogy alapvetően sok félreértés is volt ott kettőnk közt.
2023. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29-oke, én el tudom ezt fogadni. Mindannyian mások vagyunk.
2023. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!