Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lelkiismeretfurdalásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalásból szeretett volna velem beszélni vagy már eljutott addig, hogy személyesen is le tudja zárni vagy esetleg békülni?

Figyelt kérdés

Közel 6 év után ért véget a kapcsolatunk. Közös megegyezés alapján kezdeményeztük a szakítást, azonban a nem tiszta körülmények miatt (egyéb külső okok; munkahely elvesztése, családi gyász) én szerettem volna újra leülni vele megbeszélni, hogy józanon tudjunk döntést hozni. Ezt ő már nem akarta, mondván, hogy ő már lezárta, mivel miattam összedőlt az élete. Próbáltam végigkísérni a gyászon, de úgy nem ment, hogy ő nem akarta a kapcsolatunkat helyrehozni és ezt eléggé méltatlanul közölte velem, úgyhogy elbúcsúztam tőle. Gyorsan hozzátenném, hogy ezt mind online és telefonon intézte, mondván, hogy ő nem tud velem találkozni. Rá 1 hétre felhívott, hogy szeretne velem személyesen találkozni, bocsánatot kérni amiatt ahogyan beszélt velem, de nem módosít a döntésén. Nem találkoztam vele, mivel úgy éreztem, hogy én nagyon szokszor szerettem volna, hogy ezt felnőtt módon zárjuk le, de ő nem volt hajlandó. Vajon ennek még lesz folytatása, fog még keresni?


27/N



2023. nov. 5. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

"egyéb külső okok; munkahely elvesztése, családi gyász"


Véleményem szerint hatalmas mélyponton lehetett, és ilyenkor az emberek nem racionálisak, totálisan ki tudnak fordulni magukból. Főleg ha alapjáraton se valami stabilak. Szóval bárhogy is döntesz, ezt szerintem mindenképp mérlegeld. Lehet tényleg csak sajnálja és méltatlannak érzi a búcsú ezen módját, végül is 6 évről van szó nem? És most hogy letisztultak benne is a dolgok, szeretne egy méltó lezárást, élőben.

2023. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne folytatása akkor zavard el.
2023. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Én is ezt gondolom, hogy olyan mélyponton van, hogy nem igazán tud reálisan gondolkodni. És bár nem volt könnyű a kapcsolatunk vége, nem igazán beszéltük meg, és szerintem nem így kellett volna ezt lezárni, vagy hát minimum mégegyszer lelülni a témával kapcsolatban.

2023. nov. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!