Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek így mi értelme? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme? Mit kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés

A világ legfurcsább szakítása után vagyok éppen. Pedig nagyon jól működő kapcsolat volt a miénk. Mindig mi voltunk a "bezzegék", akiknél minden jó, minden működik. De aztán egyik napról a másikra közölte a párom, hogy neki valami már nem működik, valami miatt már nem érzi jól magát velem, de ő maga sem tudta megmondani, hogy mi is a baja pontosan. Aztán amikor szakított velem úgy sírt, és mondogatta, hogy nagyon szeret, és hogy ő is maradna velem, de ez így neki nem jó, ezért inkább szakít velem. De még ekkor is ölelgetett, csókolgatott s mi egyéb. Mondanom sem kell, hogy engem is jól padlóra vágott a dolog. Aztán közvetetten megtudtam, hogy azt fontolgatja, hogy visszajönne hozzám, majd kb két héttel a szakítás uatán felhívott, csak úgy, hogy kötetlenül csak beszélgessünk. Természetesen a végén a kapcsolatunkról is beszéltünk kicsit, és akkor mondta is, hogy nagyon fontolgatja az újrakezdést, de megkért rá, hogy ne én dolgozzak meg érte, hanem ő magától akarja meglépni ezt. Aztán egy hétre rá volt megint egy ilyen kis beszélgetésünk, hogy nagyrészt csak kötetlen beszélgetés, aztán beszéltünk egy kicsit rólunk is, ismét megemlítette, hogy ugye nem kizárt, hogy újra összejöjjek vele. De mindig csak mondja, kérdezi, de nem teszi meg. És ezt nem értem, hogy ha komolyan gondolja, akkor miért nem teszi meg, ha meg nem gondolja komolyan, akkor miért mondja? Mert ennek így nincs értelme, hogy csak áltatjuk egymást, de nem csinálunk semmit. Pedig én lépnék az ügy érdekében, de ő megkért rá, hogy ne tegyem, mert azt akarja, hogy ő legyen az, aki helyrehozza ezt, ha már egyszer miatta mentünk szét.


25f



dec. 14. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom az, hogy nem szerelmes beléd, de szeretni szeret, mint embert, ragaszkodik. A második pedig az ahogy tovább olvastam, hogy borderline.


Te dolgod mit csinálsz, hogy vársz-e rá meg összejössz-e vele újra, de én nem tenném.


Több mint valószínű, hogy nem szerelmes, lehet soha nem is volt, fellángolás volt az egész.

dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem miatta mentetek szét. Volt valami, amit te nem vettél észre, nem éreztél.
dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kínzod magad , hogy ebben ringatod magad... lesz olyan akivel nem kell kínlódnod.. ki kell várni..
dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2. Akkor miért a csaj "akarja helyrehozni"?


Szerintem hagyd a francba kérdező. Először kirántja a lábad alól a talajt, most meg hiteget, ez így kajak komolytalan és megbízhatatlan. Még ha azzal keresett volna, hogy figyu, megfogalmozódott bennem mi volt a szakításom oka, azzal lehetne mit kezdeni/dolgozni de így....

dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így végig megmaradsz neki tartalék a, ha nem jön mással össze neki. Ennek az egésznek nincs értelme. Ha valamin gondolkodnom kell, hogy akarom-e igazán, akkor a válasz az, hogy nem.
dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-össel értek egyet. Most fél attól, hogy senkije sem lesz, ezért kellesz te "ha ló nincs, szamár is jó" alapon. Ha találkozna egy klassz pasival, menten leszáradnának a könnyei és nem törődne tovább veled.


Itt te érzelmileg alaposan ki vagy használva, ráadásul a társkereső "vegyértékeidet" is leköti ez a csaj, így eltelhet az egész fiatalságod a rá való hiábavaló várakozással. Meg ha vissza is jönne hozzád, utána egész életedben retteghetnél, mikor kattan be megint és hagy ott újra.

Én azt mondom, vegyél egy mély lélegzetet, zárd le magadban ezt a kapcsolatot és ismerkedj más lányokkal.

dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te csak arról írsz, hogy ő miket mondott. És te hogyan reagáltál? Mennyire képviselted, hogy TE mit szeretnél, neked mi lenne a jó?

Egy kapcsolatot akkor érdemes újrakezdeni, ha valamelyest leülepedett mindkét félben, meg tudják fogalmazni, hogy mi miatt mentek szét és képesek és hajlandóak ezeken a problémákon tudatosan dolgozni.

Az ilyen "nem is tudom, végül is egész jó volt, úgysincs más" inkább a nosztalgiáról szól, ez is egyfajta idealizálás, mint a kezdődő párkapcsolatokban, és semmi garancia nincs arra, hogy nem laposodik el újra.

dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Talalt egy erosebb faagat de meg nem szoritja erosen

Ennyi

dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem vagy vele, szeretne a valosagban nem letezo valtozatoddal egyutt lenni. Mikor veled volt, veled nem szeretett volna egyutt lenni. Nem akar egyedul lenni, de a valosag meg a kepzelete nem talalkozik. Es teged is belerantana ebbe a vergodesbe.
dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy nem szerelmes, és szeretne valakibe szerelmes lenni. Hagyni kell, hadd találja meg a tényleg neki valót. Mondd is, hogy ne kezdjétek újra, csak maradjatok barátok. És drukkolj neki, hogy találjon egy szerelmet, ő is, és te is.
dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!