Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy pasas undorító módon bánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasas undorító módon bánt velem, kihasznált,miközben tudta, hogy beleszerettem. Rengeteget hazudott, teljesen összetörtem. Annyira fáj, hogy így viselkedett. Már nem tudok se bízni, se nyitni mások felé. Hogy lépjek tovább, már 2 hónapja sírok?

Figyelt kérdés

dec. 24. 06:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%

Mit hazudott? Azt hogy jó az ágyban, vagy hogy nincs senkije?

Az előtte lévő valamelyik párod rendes volt veled? Ha igen, próbálj arra gondolni hogy nem mindenki bunkó hazug.

dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem szeretett, éreztem, de mikor megkérdeztem hárított, csak dugni akart, nem is akart kapcsolatot. Ebben is, és még rengeteg mindenben, mint kiderült. Nem merte megmondani, hogy másra nem vagyok jó neki.... igen, volt előtte egy-két normális, de összességében az eddigi tapasztalataim alapján a pasiknak nem lehet bízni, mert többnyire nem őszinték. Bár ez az utolsó ritka nagy szarházi volt, féltette az i-re a pontot
dec. 24. 06:37
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

család és barátok tudnak segíteni esetleg hatékonyan.


nekem más szituációba az segített hogy ki írtam magamból a barátom. ha van kedved írj szívesen el olvasom hátha neked is segít hogy ki írod magadból.

dec. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
47%
Miért kezdesz olyannal aki szarházi?
dec. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%
4 Ez milyen óvodás kérdés már. Kb 2 éves korban kezd először mindenki rájönni hogy az emberek nem pont olyanok mint mondják, amikor anyuka próbálja rávenni a gyereket hogy egye meg a spenótot mindenféle hazugsággal. Biztos mindenki ki fogja írni magára hogy szrházi.
dec. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ha tudom, hogy az, nem kezdek vele, csak sikerült szépen elsunnyognia mindent az elején, meg persze ment a hülyítés ezerrel. Ha akkor vagyok bizalmatlan megkapom, hogy ok nélkül nem bízok benne, ha utólag bánkódok meg ezzel jönnek, mint te is 4-es, hogy minek kezdek szarháziakkal. Esélyt próbáltam adni neki, és minden tettébe belemagyarázni a jót.
dec. 24. 07:12
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

"eddigi tapasztalataim alapján a pasiknak nem lehet bízni, mert többnyire nem őszinték."

Akkor tégy egy szívességet, és menj el egy pszichológushoz, aki segít feltérképezni a rossz mintáidat és káros sémáidat. Mert ha te folyton olyan pasikákat fogsz ki, akik összevissza kamuznak, az nem azért van, mert minden férfi csúnya hazug, hanem mert valamiért neked a kamusokon akad meg a tekinteted.


Ja, és egy ideig ne erőltesd a randizást a normális férfiakkal, mert nyilvánvaló, úgyis csak a csúnya bunkó expasikád jár az agyadban. És az ilyen szituk végződnek úgy, hogy az új randipartnerthibáztatod az előző faszinger bűneiért. ( lásd: "a pasik nem őszinték")

dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
13%
De olyan okoskodó kioktatót semmiképp ne válassz majd mint a 7-es. Nagyon nagy red flag. Amúgy simán lehet hogy ő is átverős. (normális férfi, na aki ezt mondja magáról az tuti nem az)
dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, szívesen fogadok bármilyen jó tanácsot, hogy ne a kamusokon akadjon meg a szemem. Sajnos még az egyik pasi ismerősöm is azt mondta, hogy manapság normális pasit találni elég nehéz. Lehet a nőkkel sincs ez másként, de erről nem tudok nyilatkozni.
dec. 24. 07:51
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként minden ember kamuzik valamennyire vagy ferdít, kiszínez, hogy bevágodjon a másiknál, csak a mértéke nem mindegy, meg a minősége. És egyetértek a 7-es hozzászólóval.Én is most kezdtem el a sémákról "tanulni", mert éreztem, hogy nem oké, ami körülöttem van. Meg hogy mindig olyanokba futok bele akikbe és mintha felkapcsolták volna a villanyt a sötétben.
dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!