Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaha túl fogok lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha túl fogok lépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!"segítségkérés" miatt írok hátha valaki tud is. 2022novemberben megismerkedtem egy nővel közel 2 hónapig udvaroltam neki mire sikerült találkoznom vele, de a 2 honap alatti beszélgetéseink során is tudtam hogy nem érdekel senki más,majd összejöttünk és életem legboldogabb 5 hónapja volt amit vele töltöttem,de sajnos szakított velem 8hónapja.. Mindent megkapott tőlem ami létezik,szeretet, törődést figyelmet,tiszteletet, őszintén szerettem és szerelmes voltam és ezt érezte is. Szakitas óta eltelt 8 hónap de az idő alatt se enyhült a "fájdalmam" és azóta se érdekel senki más.Tudom közhely az idő segít, de ugyerzem nálam nem,lehet velem van a baj, vagy csak az hogy szerelmes vagyok mái napig, és ugyerzem ezt a boldogságot sose kapom már meg senkitől,külsőre belsőre nekem ő volt a 10/1000 céltalan vagyok és rengeteget gondolok rá és hiányzik nap mint nap.. Valaha változni fog ez, ha megtalaljuk az "igazit" és onnanstól kezdve nem erdekel senki más... Évek kellenek ilyenkor vagy mi segíthet? Tudom hobbi stb elkezdtem új dolgokat de semmi..

31/F



jan. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Meg kellett volna rendesen b@$zni. Amúgy meg lehet hogy 10 év múlva is ezen fogsz síránkozni,voltak már itt az oldalon ilyen arcok.
jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Öld ki magadból a szerelem iránti igényt. A mai világban főleg csak megnyomorítja az embert.
jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Crisopher ***** válasza:
Szakembert érdemes lehet felkeresni
jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!