Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utani ido?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utani ido?

Figyelt kérdés
Mar 5 honapja szakitott velem. Nem volt jo a vegere a kapcsolatunk. Egy hatalmas paraszt volt, amit vegig sejtettem, foleg hogy a barataim nem birtak, de sajnos engem sikerult beetetnie es nekem keson esett le. Ennek ellenere nagyon szerettem es a szakitas utan nagyon a padlon voltam. Mar kicsit jobb a helyzet, nem gondolok ra gyakran es nem szeretnem hogy visszajojjon. Ma azt almodtam hogy vissza akar jonni de egyszeruen nem erdekelt. Szerintetek mikor jon el az ido amikor mar nem jut eszembe majdnem minden nap?
jan. 18. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, csak én pasi vagyok. Ez akkor fog elmúlni amikor már nem érdekel szó szerint és max csak nosztalgiázol.


Legyél erős én is próbálok az lenni, fura mert pont az én kapcsolatomnak is 5 hónapja lett vége. Csak nyugi és ne fogadd visz én se fogadom vissza! Motiváljon ez, talán segít.


Ha akarod beszélhetünk róla.

jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én nem vagyok kapcsolat függő, ha az lennék akkor mindig lenne pasim, de mindig legalább két évig szoktam szingli lenni. Na de ahhoz hogy ne gondoljak napi szinten az exemre ahhoz mindig az kellett hogy valaki más felkeltse az érdeklődésemet. Ha nem is jöttünk össze legalább csak annyi hogy én nagyon akartam volna. Akkor felváltotta ő az exes gondolataimat. Volt egy 5 hónapos kapcsolatom, aminek nagyon csúnyán lett vége. Több mint egy évig napi szinten gondoltam rá de leginkább a sérelmekre. Az törte ezt meg hogy belezúgtam másba, aki nem viszonozta, de legalább azt a férget kiverte a fejemből :D
jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!