Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy volt képes az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt képes az exem túllépni 1 hónap alatt rajtam?

Figyelt kérdés
Szakított velem, több mint 5 év utàn 1 hónapja. Eddig még keresett írogatott stb. viszont most pár napja nem, én találkozni akartam vele mert nem bírok nélküle meglenni. De annyira közömbösen viselkedett, annyira mocskosul fáj hogy azóta csak sírok. Megölelt, na akkor kijött belőlem minden, nem bírom elviselni, hogy kilép az életemből. És azt mondja, hogy nincs teljesen túl rajtam, de màr jobban van, megerősödött. Én hiàba próbálkozok, nem tudom a döntését megváltoztatni, annyira fáj. Mèg is hogy tud valaki ilyen szívtelen lenni azzal, akinek a vilàgot jelenti? Nem tudok észhez térni, ő nekem a vilàg… szétvagyok csúszva teljesen.. belehalok

márc. 29. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Rádint. Öt év alatt.
márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rádunt.
márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már régebben kiszeretett belőled ki tudja milyen okokból kifolyólag és így könnyebb neki minden. Hagyd békén, ne keresd őt sehol és ne nézegesd. Csak magad kínzod.
márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ismerős, velem is ez van.
márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
88%

Ahogy mondani szokás, ez már nem most történt.


Igazából egy ilyen döntést igen sokáig érlel a legtöbb ember, ami azért észrevehető alkalmanként.

Én úgy saccolom, hogy ez az érlelési időszak kb 6-8 hónap is lehetett,

mit vettél észre rajta akkortájt, vagy azóta?

márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Sőt, már két-három éve is unhat, csak most jött rá, hogy nincs értelme tovább húzni. Azt ajánlom, sürgősen kösd le magad valamivel.
márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Még az is lehet hogy soha nem szeretett igazán.

De nem mindegy az neked, ő rég túl van rajta. Mit akarsz még tőle?

Én pl hányok attól hogy olyan érjen hozzám aki nemigazán akar engem. Még ha majd megpusztulok érte akkor is.

Legyen már tartásod.

márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Nincs mire várnia.


Neked az a legrosszabb, hogy neki ez gyorsan ment, neked viszont hidegzuhany volt, így több idő lesz.

kicsit féltékeny is vagy rá és csalódott.

márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint évek alatt nem voltál számára túl izgalmas és gyorsan túl jutott rajtad.
márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt hittem, hogy sohasem leszek rajta túl, de 3 hét után jött egy srác, majd azt vettem észre egy hét után, hogy nem gondolok azé exemre. 😃
márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!