Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogyan lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet egy pasit rábírni arra, hogy békében vessen véget egy 5 éves kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Miből gondolod, hogy nem lehetne békével rávenni ? Egy kicsit bővebben is írhatnál, mert ez így kevés infó.
2012. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben nagyon hosszú lenne. A lényeg, hogy egy hónappal ezelőtt egy minősíthetetlen hangvételű levéllel rakott lapátra, amit én sérelmezek, embertelennek érzem az eljárást, ráadásul több kérdést is felvetett a levele, amit én még megbeszélnék, mert e nélkül nem tudok továbblépni, de egyszerűen nem hajlandó rá, hiába kérem:(
2012. ápr. 22. 13:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ne vegyél fel vele kontaktot

és akkor békében elváltok


mi is most szakítunk.

én ajánlottam fel, hogy legyen vége.

erre még csak válaszra sem méltat! 3 év után...

2012. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet annyiba nézni a másikat, hogy gerincesen elé álljunk, és tisztázzuk a még tisztázni valókat?
2012. ápr. 22. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, mi volt az oka annak, hogy lapátra tett. Ha megcsaltad, ne csodálkozz és ne várj csodát!
2012. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogy csaltam meg! Szeretem, és éppen ez az, hogy tudni szeretném, miért kellett, hogy vége legyen! Miért nem tudhatom????
2012. ápr. 22. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg ciki neki az ok, pl ő kacsingat már félre és nincs benne annyi h eléd álljon és bevallja h miatta van vége, kényelmesebb neki ha azt hiszed h miattad
2012. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De hogyan értethetném meg vele, hogy én meg így nem tudok megnyugodni?:( Semmi mást nem szeretnék, csak egy tisztázó beszélgetést, mert szeretném megérteni:( Próbáltam határozottan, próbáltam szép szóval, egyszerűen elzárkózik, azt mondja, hallani sem akar rólam:( Nem értem:(
2012. ápr. 22. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd tudomásul, hogy az exed egy gerinctelen gyáva alak, ha még ennyire se képes, hogy kulturáltan szakítson. Következésképp egy ilyen miatt pedig kár keseregned, közhely, de ennél csak jobbat találhatsz.
2012. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Borzasztó dolgokat vágott a fejemhez a telefonban, olyan dolgokat, amikkel az eddigi minden cselekedete őszinteségét megkérdőjelezi:( Szeretném megérteni, szeretnék tisztén látni...
2012. ápr. 22. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!