Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy maradjak az, aki vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheWing kérdése:

Hogy maradjak az, aki vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakitott velem múlt héten,és engem ez nagyon megviselt.Nem tudok másra gondolni,nagyon szeretem őt.Sokszot az öngyilkosság is megfordul a fejemben,mert úgy érzem nem kellek senkinek.Itthon vagyok,senki nem hiv,és ez olyan borzasztó.Nem birom tovább.A legszomorúbb,hogy fiú vagyok,férfiként kéne viselkednem,de olyan vagyok,mint egy kislány. Ja és most leszek 19.

2012. máj. 6. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
öngyilkosság egy csaj miatt?ne legyél bolond:)
2012. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 éves kapcsolat,mindent megtettem érte...
2012. máj. 6. 18:10
 4/13 anonim ***** válasza:
És nekem 7 éves kapcsolat után mit kellett volna tennem?Felrobbantanom magam?:D
2012. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
mixelj.
2012. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem lehetett kellemes,átérzem a helyzetet.Nem tudom mit csináljak,szabadidőmben csak itthon fekszem,vizsgáimra nem tudok készülni,enni nem tudok stb...
2012. máj. 6. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdj sportolni, fuss vagy bicajozz, vagy bármiféle sport jó. Eltereli a gondolataidat, endorfint termel, jobban fogod érezni tőle magad sokkal.
2012. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak hogy mondjon valaki valami értelmeset is neked ... Egy nő sem ér annyit. Gondolom ezt nem először hallod, nos, hát ezt nem véletlenül szokták mondani.
2012. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sportolásban mi az értelmetlen?
2012. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pedobearrr ***** válasza:
saját tapasztalat.. vezesd le a feszültséget! eddz. fuss. vagy csak fullaszd ki magad. aztán tanulj. alvás. vagy (tényleg csak a helyzetre nézve) Játssz. Gépezz a két tanulás között.a lényeg hogy foglald le magad.. és semmiképp se keveredj más lány közelébe. nem tesz jót plusz bűntudat se.
2012. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!