Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy maradjak az, aki vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheWing kérdése:

Hogy maradjak az, aki vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakitott velem múlt héten,és engem ez nagyon megviselt.Nem tudok másra gondolni,nagyon szeretem őt.Sokszot az öngyilkosság is megfordul a fejemben,mert úgy érzem nem kellek senkinek.Itthon vagyok,senki nem hiv,és ez olyan borzasztó.Nem birom tovább.A legszomorúbb,hogy fiú vagyok,férfiként kéne viselkednem,de olyan vagyok,mint egy kislány. Ja és most leszek 19.

2012. máj. 6. 18:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
aha,akkor sportolni fogok,nagyon nehéz,nagyot csalódtam. esélyem nincs amúgy más lánynál
2012. máj. 6. 19:11
 12/13 anonim ***** válasza:
haha:) én ugyan ezen estem át 14 évesen:) lehet hogy fiatalnak hangzik, de részemről komoly volt és nem a kor számít:D akkor rosszul csináltam, tanultam a hibámból, ezt megpróbálom megosztani veled is , hogy kéne összeszedned magad. Szóval ne bízz abba , ne reménykedj h visszajön hozzád, egyrészt mindennek oka van, zárd le, felejtsd el, tudom h rohadt nehéz de hosszútávon mindenféleképpen jobb lesz.. ha tényleg szeretted még egy pár hónapig hasonlóképpen fogsz érezni, az idő tényleg mindent megold, de én hülye voltam, és próbáltam helyrehozni, futottam utána, ez nagy hiba volt mert saját magammal csesztem ki, csak szenvedtem emiatt. másrészt, amit utólag tanácsoltak nekem is, menj el azokra a helyekre ahol együtt voltatok, írd felül azokat az emlékeket ahol együtt voltatok, pl. kérd meg egy spanod h kísérjen el. gondolom te is elhanyagoltad a spanokat a nő miatt, hát ez viszont a legnagyobb hiba a földön:) én is beleestem ebbe a hibába, most neked kell őket keresni, ne legyen szar kedved, egy lány miatt meg aztán pláne..:S:S próbálj ne gondolni rá, kösd le magad, a sport az egy nagyon jó ötlet pl. , de az öngyilkosságot krva gyorsan verd ki a fejedből:)na sok szerencsét, csáó
2012. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi,megpróbálom valahogy túltenni magam rajta,nagyon nem lesz egyszerű
2012. máj. 6. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!