Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam utáni újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam utáni újrakezdés?

Figyelt kérdés

/Előre leszögezem, hogy az újrakezdés az maximum egy alkalom. Mivel ha kétszeri próbálkozásra sem megy, akkor felesleges bármi/

Én szakítottam, mert nem illünk össze (más temperamentum, más célok..), de szeretem még..nagyon szenvedek, nem tudom helyesen döntöttem-e. Az agyam azt mondja igen, a szívem azt, hogy nem.

Egy esélyt még megérne a dolog? Akinek ilyenben van tapasztalata írjon! Könnyebb úgy, ha tudom, hogy más is volt ilyen cipőben! Köszönöm!

23/L



2012. jún. 18. 20:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

*szakítás utáni újrakezdés?


Sorry, elírtam.

2012. jún. 18. 20:56
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

átéltem ugyanezt. másodszor összejöttük, de felesleges volt, arra kellett csak, hogy megerősítsen. ha már nem is szereted, a megszokás még ott van. és a hiány... nem feltétlen az ő hiánya, hanem valakié. szokatlan egyedül lenni egy hosszabb kapcsolat után főleg...

17/l

2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg vele újra, de ha nem sikerül vagy rosszul érzed magad a kapcsolatban akkor, azonnal szakíts vele, mert minél később teszed, annál fájóbb lesz.
2012. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, megér még egy próbát. A mostani barátommal voltunk igy, és nem bántuk meg,h adtunk még egy esélyt... Azóta talán még jobb is a kapcsolatunk. Másfél éve vagyunk együtt.

26/l

2012. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok :) Amúgy 3 évig voltunk együtt, ebből 2 évig együtt laktunk. Ő "picivel" idősebb.
2012. jún. 18. 21:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ha a szíved azt súgja: igen, akkor tedd azt


a szíved azért súgja, mert az ösztöneid jobban tudják, ki a benned rejlő nőhöz illő férfi. vonzófsz hozzá, húz mint egy mágnes.


az egóddal van problémád, tudni kell szeretettel csiszolódni ahhoz, akihez az egyszerű ösztön vonz.

más célok...ugyanmár...milyen célok?

(nehogy válaszolj, költői kérdés volt)

2012. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:) jöhetnek még..!
2012. jún. 18. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:

mi majdnem 4 évig voltunk együtt a bnőmmel és kb egy hónapja szakítottunk, mert úgymond elhidegültünk egymástól, meg meg is változtunk és nem egyfelé... Én 3 hét különlét után úgy éreztem nekem mégis Ő kell, el is milondtam neki, de azt mondta , hogy nem tudná újrakezdeni... engem viszont bánt(ott), hogy nem adtunk egy ilyen komoly kapcsolatnak egy második esélyt... Most már én sem szeretném újra kezdeni, vagyis de, csak nem vele...

22/f

2012. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó! :( Nem mondta, hogy miért nem szeretné?


Szóval szerintetek megérne még egy próbát? Annyira bizonytalan vagyok...folyamatosan az jár a fejemben, hogy nem kellett volna szakítani...az elmúlt három évben sosem voltunk még 2 napnál tovább külön...totál kész vagyok :(

2012. jún. 19. 10:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha még mindig hiányzik és úgy érzed, hogy lehet, hogy rossz döntés volt, akkor megér még egy próbát.
2012. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!