Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam utáni újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam utáni újrakezdés?

Figyelt kérdés

/Előre leszögezem, hogy az újrakezdés az maximum egy alkalom. Mivel ha kétszeri próbálkozásra sem megy, akkor felesleges bármi/

Én szakítottam, mert nem illünk össze (más temperamentum, más célok..), de szeretem még..nagyon szenvedek, nem tudom helyesen döntöttem-e. Az agyam azt mondja igen, a szívem azt, hogy nem.

Egy esélyt még megérne a dolog? Akinek ilyenben van tapasztalata írjon! Könnyebb úgy, ha tudom, hogy más is volt ilyen cipőben! Köszönöm!

23/L



2012. jún. 18. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nyolcadik vagyok.

amúgy azt mondta hogy hiàba kezdenénk újból nem változna semmi... meg mondta hogy ne lepődjek meg azon ha mással fogom látni a közeljövőben...

2012. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(


Nos, mi napi szinten beszélünk még, én úgy érzem, hogy megbántam a szakítást. A környezetemben mindenki boldog, mert szerintük nem illettünk össze. Azt hiszem mindketten szeretnénk folytatni. Viszont nem tudom helyes-e.

2012. jún. 20. 14:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Picit túl bonyolitod:) Szted milyen vesztenivalód lenne? Semmi, max. elmondhatod, h legalább még 1x megpróbáltátok.
2012. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebben lehet igazad van, hogy túlbonyolítom :)
2012. jún. 20. 21:24
 15/16 A kérdező kommentje:
Végül nem jöttünk össze még egyszer..még másfél augusztus elejéig találkozgattunk, de utána úgy éreztem, hogy nem akarok semmit. Azóta sem bántam meg. Nagyon jól döntöttem, hogy véget vetettem.
2012. nov. 1. 10:10
 16/16 A kérdező kommentje:
*másfél hónapig, kb augusztus elejéig
2012. nov. 1. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!