Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, de nem érzek semmit. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eléggé berúgtam egy buliban, 2 csajjal smároltam, és az egyik le is sz*pott utána. Nagyon fura, hogy nem érzek semmilyen bűntudatot, teljesen semlegesen hagy, viszont tudom, hogy a barátnőmet nagyon összetörné, ezért semmiképp sem akarom elmondani neki. Több éve együtt vagyunk, egymással vesztettük el a szüzességünket. Szerintetek mit lehet tenni ilyenkor / miért nincs bűntudatom?

2012. aug. 1. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kinek mi számít megcsalásnak.. manapság a némelyik apuka is ezt csinálja..
2012. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Tidom, hogy nem A kérdésre válaszolok, de DÖGÖLJ MEG!

Szegény lány (mármint a barátnőd). Annyit megérdemelne, hogy legalább elmondod neki. Ha jó a szíve, akkor megbocsájt. De ne remélj csodát.

Mond el neki. Joga van tudni róla

2012. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mondd csak el, ott is legyél bátor, a barátnőd úgyis meg fogja tudni, majd ő dönt a továbbiakról.

Amúgy meg egy önző bunkó vagy, nem elég, hogy a barátnőd nem jutott eszedbe; de az se, hogy ne csak neked legyen jó, hanem annak a lánynak, akivel megcsaltad?!

Mert azt nem írtad, hogy kielégítetted volna, aki volt olyan szolgálatkész, és eléd térdelt.

2012. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

És ha a barátnő megtudja azzal mivel lesz nem jobb? Csak szenved tőle, sérül és kihat a későbbi kapcsolataira. Nem egészen fogjátok fel a megcsalás lényegét. Ha én bevallom a nőnek, hogy megcsaltam, akkor csak a saját bűntudatomat és a gyávaságomat rakom a nyakába, hogy itt van most cipeld te.


Amikor leszopatta a kiscsajt, ő akkor rúgta fel a kapcsolatot. Persze a sok hülye azt hiszi, hogy ha eltitkolom, akkor sose tudja meg de a másik fél, aki azért ismeri a másik embert megérzi, hogy valami nem oké már a kapcsolatban. Miután elkezd kevésbé bízni benne ezzel együtt szépen és észrevétlenül elhidegül a kapcsolat mert a bizalom meginog.


A megcsalásnak a lényeg nem abban van, hogy ki mit vétett a másikkal ez legyen ő ő dolga. De elvette a lánytól a legértékesebb dolgot amit a másik adhat az pedig az: idő.

Legyen az 5 hónap, 5 év ennyit rabolt el a másik az életőből egy gyáva, önző, és tisztességtelen ember. Ezt neki soha senki nem fogja visszaadni így hiába vallod be neki csak szenved. Egy dolgot tehetsz: tiszteletben tartod, hogy ő boldog akar lenni és egyszer az életben felnőtt emberként megmondod neki, hogy nem szereted és ha ő is előtt érett ehhez felfogja, hogy ennyi volt. Keres másikat.

2012. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért nincs bűntudatod, mert egy büdös kis bunkó vagy, akit otthon nem neveltek empátiára. :) Akár nő, akár férfi csalja meg a párját, megérdemli hogy soha az életben ne legyen olyan kapcsolata ami boldoggá teszi (alkalmi se). És most lehet beszólni... Sajnos az igazság ez és ezt el kell fogadnod. Ha valami nem jó a pároddal, joga van ahhoz hogy elmondd neki és esélyt kaphasson arra hogy visszaszerezzen (még mielőtt olyan csorba esne a kapcsolaton hogy 3. fél is megjelent). Ha pedig esélyét se látod hogy jobb legyen, vagy tudod hogy te ilyen vagy, szakíts. De ez...
2012. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14.34-es, azzal lesz jobb, hogy tudja, miylen ember a párja.

És eldöntheti, akarja-e folytatni ezt a kapcsolatot.

Mert ha nagyon szereti, megbocsájt, folytatja, de ennek fényében.

2012. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"azzal lesz jobb, hogy tudja, miylen ember a párja"

"Mert ha nagyon szereti, megbocsájt"


Az igen! Hát ha valaki megcsalja a párját és megbocsátanak neki mert szereti az szenvedjen is sokat még ha ennyire hülye valaki. Két ember kell a párkapcsolathoz, szerethetsz te valakit akárhogy ha alkalmatlan egy kapcsolatra. Magyarázd már meg, hogy attól tudja valaki, hogy milyen a párja, hogy megcsalás után egyszer végre őszinte lesz vele vagy képes felnőtt ember módjára képesek őszinték lenni egymáshoz bevallani neki akár a félelmeiket mert lehet itt megjátszani a nőknek a kemény gyereket, meg hogyan csajozzunk könyveket követni de hosszútávon ez nem fog működni. Minden ember keresi a boldogságot de ez csak keveseknek jár. De azok sokat fektetnek bele.

2012. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!