Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt miért csinálja az Ex-Barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márk1985 kérdése:

Ezt miért csinálja az Ex-Barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 2x tettem itt fel kérdést az lány miatt!

Nagy vonalakban. Június végén szakított velem barátnőm.

Haza kellett költöznie és a szülei is ellenezték a kapcsolatunkat! Közel majdnem 4 évig voltunk együtt. Előtte meg szerelmes volt már belém vagy 2 évig. Októberben szerettem volna eljegyezni. Vége lett nem bírtam elfogadni felfogni. Azóta július végén aludtunk együtt utoljára mert akkor rájött hogy mennyire szerelmes belém,de azóta most egy hete találkoztunk,de tök semleges volt már. Az utóbbi időben hétvégente eltűnt nem vette fel a telefont. Ahogy eljött a hétfő egyből keresett és folyamatosan mondja,hogy mennyire hiányzom neki és velem képzelte el az életét,de megbántottam nagyon. Napi szinten hétfőtől csütörtökig 10x felhív és skype-ol velem. Meg Drága Szerelmem meg ilyeneket ír. Nem vagyunk fiatalok én 27 ő 26. Nem tudom miért csinálja ezt! Nagyon megköszönném ha tudna valaki valamilyen értelmes választ adni erre. Legfőképpen lányok válaszát várnám! Köszönöm.



2012. szept. 7. 21:05
1 2
 11/13 Hanariko ***** válasza:
Jaj persze, pont rajtad fog múlni, hogy ő mennyire boldog... istenem, hagyd már a francba, te is boldogabb leszel. És majd ahogy mondtad egy másik lányért változz meg ebben a féltékenység ügyben... ne ő miatta.
2012. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Geta96 ***** válasza:

Hódítsd el a barátnőjét és amikor már szörnyen féltékeny csapj le rá.

VAGY kérdezd meg tőle miért csinálja ezt és mit akar tőled.

VAGY tiltsd le. Ez csak attól függ NEKED mik a Terveid a jövődre nézve.

2012. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hagyom Őt most már komolyan. Már ma sem érintett meg annyira,hogy nem keresett. A héten követelte Tőlem,hogy mutassam meg az lejegyzési gyűrűt amit vettem mert látni akarja. Nem tettem meg mert még akkor pici reményt fűztem a dologhoz és nem tartottam helyesnek,hogy megmutassam. Egy különleges alkalomra szántam egy különleges helyszínen egy különleges lánynak... Neki.. Most délután addig jutottam,hogy elküldtem neki emailben a képet egy kis szöveggel. Ő hagyott el... de még szeret(amit nem hiszek már el neki mert ha szeretne most is itt lenne velem,együtt lennénk. Így kénytelen vagyok túllépni rajta mert így soha nem leszek boldog. Soha. Talán visszajön egyszer csak az a kérdés,hogy visszafogadnám-e valaha...

Ha meg nem jönne vissza akkor nem is szeretett igazán az utóbbi időben! Az biztos,hogy soha nem fogom felvenni neki a telefont már! Így ért véget egy közösen megálmodott mesébe illő szerelem!

2012. szept. 9. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!