Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jól döntöttem, vagy én szúrtam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiúm, aki 15 éves és imádom, de mostanában nem jövünk ki jól. Sőt szakítottunk is már 2-szer. Az a baj, hogy az egyik számomra nagyon fontos barátnőm is szerelmes ebbe a fiúba és azt mondta, hogy ha én elkezdenék ezzel a fiúval járni, akkor örökre megutálna. A probléma az, hogy amikor ezt mondta mi már együtt voltunk így hazudni kényszerültem neki (azt mondtam, hogy csak barátok vagyunk). Most megtudta és csak akkor békül ki velem, ha szakítok a szerelmemmel, és én szakítottam vele. Nagyon elszúrtam?

2012. okt. 31. 22:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
ez nem barátnő.. rosszul döntöttél szerintem, meg azt veszem le ebből a történetből, hogy befolyásolható vagy a barátnőd által. ha szereted a fiút akkor abba nem sok beleszólása van neki, ha pedig nem tetszik neki a szitu akkor inkább őt tartsd távol magadtól.
2012. nov. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Emberek ***** válasza:
igen ezt nagyon elszúrtad, de ha hajlandó beszélni veled, mondd meg neki, hogy a "barátnőd" kényszerített bele ebbe a helyzetbe, és te nem is akartál volna vele szakítani. ha érzi, hogy ez egy őszinte volt, akkor szerintem megbocsát-legalábbis én ezt tenném.
2012. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek és köszönöm szépen. Minden megoldódott a fiúval is kibékültem és már a lány sem haragszik rám.
2012. nov. 2. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!