Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyakorlatilag nem csalt meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag nem csalt meg? Ti hogyan latjatok ezt?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki azt mondja, hogy ez nem megcsalas ha egy szakitas es egy kibekules kozott valaki massal van, de akkor is...ti hogyan latjatok ezt?

2013. jan. 9. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy csak szünet van,vagy rendes szakítás.mert szakítás után egyedül álló mindenki.Akkor nem megcsalás.
2013. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok akkor szakítottatok, az h később meggondoltátok magatokat az már más dolog, magyarul nem csalt meg.
2013. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jo de, szerintetek mire vall ez a dolog? Gyakorlatilag meg tele volt a feje velem , az emlekekkel...es akkor belekezdett egy ilyenbe
2013. jan. 9. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Annyit tesz, hogy nem kezdett el sírdogálni meg magába roskadni hanem azonnal felállt és elkezdett mást keresni, és talált valakit méfg ha nem is sokáig. Nem lehet elvárni senkitől h azért mert szakít akkor cölibátust fogadjon vagy siránkozzon hónapokig.


Őszintén megmondom h ő tette jól!

2013. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vartam volna, el, de ha szeret akkor , hogyan tud masssal tobbszor is lefekudni? Azt mondta hianyoztam neki es h ram gondolt amikor a csajjal volt...szerintetek ez csak duma?
2013. jan. 9. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze rád gondolt közben ergo összehasonlított kettőtöket h te veled vagy ezzel a csajjal jobb e a szex.

Attól h szeret attól még felállhat neki másra a farka.

2013. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megcsalásnak nem megcsalás, de megértelek, ha nehezen emészted. Haragudni nem haragudhatsz rá ezért, nem okolhatod, de minden jogod megvan kiábrándulni és csalódni - szerintem.


Ez a Jóbarátok sorozat klasszikus "de hát szakítottunk" precedense. A férfi nem hibás, igaza van hiszen szabad volt, csupán megpróbált búfelejteni. A nő sem hibás, mert képtelen megemészteni, hogy míg ő otthon zokogott, a pasi máris máshol vigasztalódott, igaza van neki is.


Ha vele akarsz lenni, próbáld meg magad túltenni rajta, ez van. Neheztelni nem neheztelhetsz azért, mert egy szabad ember kínjában gyorsan vigaszt keresett...

2013. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)


Hat meglatjuk mi sul ki belole...mondjuk biztos ertekeltem volna, ha eszebe jut , hogy valaki ot meg mindeg nagyon szereti es meggondolja, hogy kell e ez neki...de ugysem tudok mar rajta valtoztatni

2013. jan. 9. 16:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja es a jobaratok melyik reszeben van ez a dolog? :)
2013. jan. 10. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Harmadik évad közepe, ha jól emlékszem. Azt meg nem mondom, hogy hanyadik rész, de Ross és Rachel szakítására utal a dolog, és ha emlékezetem nem csal, ez az epizód címéből ki is derül, szóval könnyű lesz megtalálni.
2013. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!