Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott a barátom, hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a barátom, hónapokig sírtam miatta egy lánynak, aki aztán elkezdett ismerkedni az exemmel, velem hirtelen abbahagyta a kommunikációt és összejöttek. Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
A nyáron kidobott a barátom. Nagyon összetörtem, egy valakinek sírtam ki az összes bánatomat, az "akkori" legjobb barátnőmnek. Velem együtt szidta a számára ismeretlen srácot, elmondta, milyen beképzelt, undorító, büszke gyerek. Aztán beszélgetni kezdtek. Még voltak a fiú felé érzéseim, de ő, a lány bebiztosított, hogy soha nem lesz semmi, ne aggódjak. Éreztem, hogy ez itt így nem fog megállni. Napról napra kevesebbet beszélt velem, amikor a srácra kérdeztem, közömbös volt. Aztán szinte már nem is beszéltünk. Most meg a napokban látom, hogy együtt van a gyerekkel. (Nem is igazán a srác a bajom, hanem az fáj rohadtul, amit a lány csinált...) Most mitévő legyek? Szóvá tegyem neki? Méltó egyáltalán erre? Barát az ilyen?

2013. febr. 14. 00:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Holdtöltekor változz át Magdi anyussá és mond el mindenkinek, hogy mekkora ribanc az a csaj.
2013. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hogy mit csinált? Hazudott, átcseszett, szerintem még röhög is rajtam a hátam mögött... ja, és összejött azzal a sráccal, akit a világon a legjobban szerettem.
2013. febr. 14. 00:47
 13/31 anonim ***** válasza:
Na akkor meg minek kérdezed?
2013. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Amit az élet nekem megtanított, egyrészt az, hogy mindenki csak a saját érdekeit nézi, apukádon/anyukádon, közeli családtagokon kívül senki sem fogja a te érdekeidet előtérbe helyezni. Le se fogják szarni, hogy neked mi a jó.


Megpróbálom neked most elmondani a lényeget, amit kérlek fogadj meg.


Egyrészt bármiről legyen szó, valakit kibeszélsz, megosztasz valakivel bármi fontosat, véleményt nyilvánítasz ki... Rendben van... DE!!! sose olyan embernek, aki a legkisebb szálon is lehet köze az említett dolgokhoz. Most ez lehet furán hangzik ezért írok pár példát.


Legyen az nagyon jó barát, haver, bárki, hogyha olyan dologról van szó, amihez ő közvetlenül vagy közvetve kapcsolódik. Pl.: osztálytárs, szaktárs kibeszélse. Nem, mert nem tudhatod mikor és miért fog megromlani a viszonyod, vagy éppen pont imponálni akar annak a személynek, a bizalmába férkőzni. Nem tudhatod, ezért nem teszed ki magad ennek. A Pisti legjobb haverodat a 18. kerből nem fogja különösebben izgatni, hogy mi történik a te sulidban, de megosztja veled a véleményét.


Olyan hogy bizalom, a szoros környezeteden belül, felejtsd el. Semmi rád nézve degradáló dolgot nem szabad csinálni.


Ilyen például a párkapcsolati dolgok. Ilyeneket ne beszélj meg olyan barátokkal akiknek lehet ismeretsége a pasiddal. Itt meg aztán akkor főleg nincs bizalom, itt nincs olyan, hogy legjobb barát. Nem tudhatod, nem látsz a másik fejébe mikor fogja a lehetőséget és keresztbe tesz neked azért, hogy neki jobb legyen.


Két dolgot véss eszedbe párkapcsolati témáknál, csak olyannal oszd meg, akinek semmi köze sincs a pároddal. Még véletlenül az utcán se fog összebotlani vele. Illetve ha nem ismeri a barátodat, akkor NE ismétlem NE MUTASD BE A BARÁTODAT ANNAK AKIVEL MEGBESZÉLED A DOLGAITOKAT. Éppen ezért, hogy elkerüld.


A másik dolog, hogy bizalmas dolgokat, hogyha mondjuk csak olyan ismerőseid/barátaid vannak, aki a közeli "szférádhoz" tartozik. Akkor mindig olyannal beszéld meg a dolgaidat, aki ugyan olyan helyzetben van mint te, vagy feletted áll. Például van egy évek óta tartós kapcsolata, párkapcsolatban "feletted áll", nem érdeke lekoppintani a "frissen" szerzett pasidat például.


Csakis magadban, a szüleidben bízz, és olyanokban - még egyszer mondom- akiknek rohadtul nem érdeke, hogy ártsanak neked.

2013. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Utsó: érdekes elképzelés, bár sztem egy kicsit paranoiás :D
2013. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogadni mernék hogy volt már pár durva csalódásod az életben
2013. febr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Murphy, hogyha valami elromolhat... az el is fog romlani. Ez most "ráhúzható" erre is. Hogyha a legkisebb okot is megadod, hogy árthassanak neked, akkor ártani fognak.

Ezért kell mindig, mindenhez úgy hozzáállni, hogy gyakorlatilag semmi károd ne származhasson belőle.


Sajnos egy ilyen világban élünk. Megbotlasz, másodperc törtrésze alatt beléd rúgnak.

2013. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem paranoiás.

Saját káromon tanultam meg én is.

2013. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ripedon19


Ott a pont.

Nem egyszer figyelmeztetett édesanyám, hogy ne tárulkozzak ki az embereknek. Barátaimnak. Oké, tudom, azok nem barátok, de azért tegyük szívünkre a kezünket emberek, kit nem vertek még át páran olyanok, akik "barátnak" vallották magukat. Szépen meghallgat, elszedi az információt és a hasznára hajtja. Mielőtt: vannak normális barátaim, pár ember, akiben tényleg meg lehet bízni.

Amúgy kérdező, egy "barátnőm" hasonlót tett velem, csak ő az általam megismert, kiszemelt férfire "csapott le", persze amikor szembesítve lett, jött a zokogás, hogy őő neeem. Aha.

2013. febr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
1.25-ös, téged is hitegetett, hogy nincs és nem is lesz semmi?
2013. febr. 14. 01:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!