Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez most mi?! Lesz egyaltalan vmi?

Van egy pasi,aki 2 hete szakitott velem mert nem erzi azt amit regen...aztan odajott hozzam ra 2 napra a szakitas utan h nagyon hianyzok neki.aztan tobbet nem is mondta..latszik rajta h rosszul viseli a szakitast.meg mindig szunetbe figyel es neha hozzam szol v en hozza.mivel mar megszoktam h (1 eve) folyamatosan beszelunk(minden egyes nap az egesz napot vegig beszeljuk) ezert mar megszokasbol mindig rairok facebookon es beszelgetunk kb egy 10 percet...en meg mindig egy kicsit szeretem mrt mar miota tetszik meg ha meg is bantott..:(es mindig szoktam poenkodni o meg mindig rohog rajta.szval akkor ez most MI?!..ha ezek szerint meg egy kicsit tetszek neki akkor miert nem jon vissza?!..segitsetek.koszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, féltékenység, párkapcsolat

2013. márc. 6. 16:20  Privát üzenet  

A válasz
Meddig jártatok konkrétan?Ha látod ,hogy megbánta azt amit veled tett akkor kezdj NAGYON finoman közeledni.Szerintem nem meri bevallani se neked se magának ,hogy még mindig szeret téged.Remélem segítettem:)

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. márc. 6. 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi:)hat 2 honap es 8 nap.

# 2/2Időpont 2013. márc. 6. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy egyszer szétvet a boldogság, máskor pedig legszívesebben bezárkóznék egy szobába, és csak csöndben ülnék ott? Ez milyen hatással lesz a kapcsolataimra, vagy...
Szerintetek miért van az, hogy sok az olyan ember, akik alig vagy egyáltalán nem bírják sokáig kapcsolat nélkül, miután szakítanak és hamarosan lesz is új párjuk? Társfüggőség?
Az elutasítás teljesen a sárba tiporta az önbecsülésem, mit tegyek, hogy jobb legyen, lesz egyáltalán valaha jobb?
Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki egyáltalán nem iszik alkoholt? Hogy 'jaj, akkor biztos unalmas, gátlásos' stb. vagy netán szimpatikus (abb) lesz számotokra?
Mitől lesz egy ember ronda vagy szép? Egyáltalán létezik abszolút mérce erre?
Lesz nála esélyem egyáltalán?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!