Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem keres szakítás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres szakítás után, az azt jelenti, hogy már nem is gondol rám?

Figyelt kérdés
Tudom, elég buta a kérdés mert ez ember függő, szóval mindenki a saját tapasztalatát írja le ha kérhetem, ne általánosítsunk. Szóval, volt már olyan, hogy csak büszkeségből nem kerested az exed és csak azt vártad, hogy ő lépjen?

2013. ápr. 9. 07:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 10.-es amit te leírsz, szakítás után , az nem baráti kapcsolat, barátság, hanem normális, civilizált módon való elválás. Teljesen egyetértek, hogy ennek így kell lennie. De barátság nem alakulhat ki kapcsolat után, nagyon ritka.
2013. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
A 9-es teljesen jól megfogalmazta a dolgokat.Hidd el mindig az keres előbb,akiben nagyobb a szerelem.Várj még!!! Fog ő még téged keresni,ha meg nem akkor soha nem volt igazán a tiéd.
2013. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Van özön barátom, nem kell sebeket tépkedni, a jövendő kapcsolatnál is csak féltékenykedésre ad okot, miért kell nekem pont az előző nőmmel beülni kávézni...
2013. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
9es Nagyon jól leirtad a dolgokat. Akiben több szeretet van az törekszik arra, hogy a másik ne egy lábtörlőnek érezze magát, főleg ha félénk.
2013. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! :)

Sosem akartam barátságot az exemmel. Ő ragaszkodik hozzá. Nálam az kicsit olyan mintha "talonban tartana" ínségesebb időkre. :) Hátha egyszer még jó lesz valamire címszó alatt. De az igaz, hogy bölcs ember nem éget fel maga mögött egyetlen hidat sem és nem akar szabadulni a múltjától.

2013. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítok vagy velem szakítanak,miért kellene keresnünk a másikat?! Én nem kerestem egyiket sem,nem büszkeségből csak nem voltam rájuk kíváncsi! Vége van,mindenki élje a saját életét,úgy ahogy akarja
2013. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem gondol rád. Ez az eltelt együtt eltöltött időtől nagymértékben függ. Függ attól is, hogy azóta újra szerelmes lett-e valakibe, mert ha igen akkor már elengedett téged.

Engem közel 7év után dobtak, egyik napról másikra különös indok nélkül. De ami a legborzasztóbb az egészben, h képzeljetek el egy olyan együttlétet, hogy hosszú éveken keresztül hiszitek azt, hogy a párotok hozzátok tartozik, társak vagytok, majd egy napon szembesülni kell a ténnyel,h csak ti voltatok boldogok, az a másik már évek óta nem szeret, csak megjátssza magát.

Igen, van(ill. volt) ilyen, az én esetem, és az utolsó percig azt hittem hogy szeret. Most több évet visszamenőlegesen hogy a francba lehet átértékelni újból.

Tanuljam újra a szorzótáblát és az abc-t?

2013. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnállak kedves utolsó. :(

Nekem a 4 éves kapcsolatom ért így véget de utána kb 1,5 évig nem tudtam ránézni másra. El sem tudom képzelni akkor milyen nehéz lehet 7 év után továbblépni..

Szörnyű, hogy ilyen megtörténhet. Én a tökénél fogva lógatnám fel az ilyen illetőt. Nem azért mert már nem szeret talán arról nem is tehet, de ne játssza meg magát legalább mert az baromira nem fair. Nálunk voltak azért jelek ha jobban belegondolok, csak én nem vettem észre őket. A szemembe hazudott a drága amikor felvette a telefont mondta, hogy az anyja keresi pedig a barátnője volt. Szemétláda az ilyen. Nem csak velem játszott hanem azzal a csajjal sem volt őszinte. Villámcsapásként ért amikor szakított pont egy romantikus kirándulás után. A búcsúszexet azért nem hagyta ki. De azt hiszem ez az inkorrekt viselkedés nagyban megkönnyítette az én dolgomat is szakítás után.

2013. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen jó tanácsot lehetne itt adni. Ez a felejtés dolog nekem sem ment könnyen soha pedig a mostani kapcsolatom csak 3 hónapos volt viszont nagyon beleszerettem. Talán jobban mint anno a 4 évesbe. Ő volt az első nagy szerelem, a biztos pont. Az esküvőt tervezgettem ő meg másnap kidobott :) De már nem fáj, csak nevetek rajta. Humorral minden könnyebb. Biztos beleugranék egy új kapcsolatba a könnyebb felejtés végett.
2013. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!