Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történhetett velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem ilyen kevés idő alatt? Szakítsak vagy mi lehet a megoldás nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Táborba voltam most 12-16-áig.

Ott volt egy 23 éves nagyon jó fej és helyes vezető akivel még jóba is vagyunk.Ő Pesten lakik és van barátnője. Egy évbe 2x találkozunk ha csak nem jön haza sopronba , mert a tesója az oszt. társam.

Állítólag annyira feltűnően bámultam hogy barátnőim észrevették ,de én tagadtam mindent.

Most pedig a barátommal beszélgettem és olyan mintha megváltoztm volna teljesen és már nem érzem azt mint a tábor előtt. Én 14 vagyok barátom 16 a helyes vezető aki bejön pedig 23



2013. jún. 16. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a srác 23 éves és nem aberrált, akkor nyilván semmi esélyed miatt a korkülönbség miatt és túl fiatal is vagy.


Ha a barátod nem szereted már, akkor szakításon kívül nincs más megoldás.


Bár, ennyi idősen nem dicséretes a pasizás. Inkább legyen gyerekkorod.

2013. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem érdemes tovább húzni a kapcsolatot, csak mindkettőtöknek rosszabb lesz.
2013. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SevN ***** válasza:

Szia!


Mióta vagy együtt barátoddal? Ha szakítasz, attól nem lesz a helyes vezetőd a pasid. A fiúd szívét összetöröd, de majd kiheveri. Valszeg elvarázsolt a 23 éves srác, és mivel nem olyan szoros, mély a kapcsolatod a mostani barátoddal, ki is ábrándultál belőle. Ha csak nem veszi észre magát a pasid, és tesz valamit, akkor úgyis dobni fogod;)


Üdv,

SevN

2013. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Tudom hogy a 23 éves srácnál esélytelen vagyok nem is akarok tőle semmit. Inkább ráébredtem arra ,hogy a mostani barátom ronda és 100x helyesebb srácok is vannak
2013. jún. 17. 11:01
 5/12 SevN ***** válasza:
Na, akkor az egyik kérdésre megvan a válaszod:) A megoldás is eléggé adott:) Szegény fiúka:( De ne félj, túléli! Azért ne SMS-ben dobd;)
2013. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem SMS-be gondoltam......meg ezen a majdnem 2 hónap alatt kétszer találkoztunk pedig (nem tudom valakinek mond ez valamit de én Sopronban lakom ő pedig Fertőszentmiklóson ami nem valami nagy távolság ...... és mikor elmentem nem volt az hogy hú mit kezdjek magammal mert úgyan olyan volt mintha itthon lettem volna. És úgy érzem nekem ez kevés ,hogy a 2 hónap alatt láttam 2x
2013. jún. 17. 13:04
 7/12 SevN ***** válasza:
Igen, érthető hogy kevés. Mindegy, úgyis megy már a kukába, csak kérlek mondd el neki az indokokat is, ne hagyd kétségek között, hadd tanuljon a hibából:)
2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Azt mondta hogy nagyon szeret, dde ezt nem bítzonyitotta . De akkor mért sírok már fél órája folyamatosan ?
2013. jún. 17. 14:28
 9/12 SevN ***** válasza:
Nem tudom, miért sírsz?
2013. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
talán szerettem.....de már nem szeretem
2013. jún. 17. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!