Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak? De könyörög!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak? De könyörög!

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt a parommal, aki 10évvel idősebb nálam.van 2gyereke az előző kapcsolatából. A probléma annyi hogy nem tudom elmondani hogy hányszor csalt meg,alázott meg az ismerőseim előtt azzal hogy folyamatosan volt valakije.a volt parjaval napi szintén beszélget, feltörtem a facebookját megtalaltam a beszélgetéseit,3különböző nővel..mindegyiknek így cica,úgy cica,szeretlek,meg mostmár hivhatsz leraztam a ..(engem)...na hát én ezek után szakitottam vele! Ő ígért fut fát,hogy öngyilkos lesz meg ilsenek...de egyenlőre látni se akartam..1honap után találkoztunk beszéltünk,kért egy utolsó esélyt(kb az 1000.utolsó) hogy bizonyitson.engedtem neki,de nem tudok már hinni neki!:(szakitsak?vagy varjam,hogy talán visszaszeretek bele??

2013. júl. 20. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy növesszen gerincet és sétáljon el szépen.
2013. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, mert ennek így nincs sok értelme, mondd, hogy ezért ne legyen öngyilkos, nem ezzel kellene kifejeznie a szeretetét, hanem azzal kellett volna, hogy hűséges párnak kellett volna lennie. ha mégis "visszaszeretnél bele" és úgy gondolod, adsz neki még egy esélyt és azt is eljátssza (márpedig valamiért az az érzésem, hogy el fogja) többet SEMMIKÉPPEN NE adj neki!!! de szerintem az ilyen nem normális, úgyhogy jobban teszed, ha mielőbb szakítasz vele
2013. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts, egyértelmű,hogy nem becsült meg téged!

így járt... :)

2013. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy egyáltalán bem érzem jól magam, egyik nap normálisan állok hozzá másnap élve elásnám,és ennek semmi közé ahhoz hogy épp hogy viselkedik..nem érzem hogy különösképpen szeretném,csak ez lehet gáz de megsajnalom amikor ilyeneket beszél :( lehet tényleg az lenne a legjobb ha lezarnam,de hogy?fiatal vagyok még,23, nem félek hogy nem találnék jobbat,mert tudom hogy igen,csak olyan nehéz,meg hát azt se akarom h engem is zaklasson mint az exét,meg az új faszijat:( valami ötlet esetleg hogy elerjem h inkabb ő mondja ki hogy itt a vége?lehet könnyebb lenne..:/
2013. júl. 21. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!