Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 éve nem találok munkát, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nem találok munkát, és a barátnőm is el akar hagyni, most mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28 éves vagyok, 2 éve fejeztem be a főiskolát. Tavaly ilyenkor kezdődött egy nagyon szép kapcsolatom egy kedves lánnyal, de most úgy látszik vége. Az ok: Nincs munkám és Ő szerinte nem is akarom nagyon, hogy legyen, így nem érzi mellettem biztonságban magát. Pedig: Minden nap küldözgetem az önéletrajzom, voltam idén már 4 (!!) állásinterjún, de utána mindenhonnan csak elutasítás jött. Ez így történt most Szerdán is, és összeroppantam egy kicsit. Felhívtam barátnőmet, de erre ő is belém rúgott, hogy "Ezt magadnak köszönheted, miért nem vállalsz el mindent?"


Hát már gyári munkára (Szalag, 3 műszak) is adtam be, de már végső elkeseredésemben. Két szakmám van: informatikus és kommunikátor. Egyikben SEM találok munkát! Most hogy legyen? Nekem ez a lány NAGYON fontos, szerelmes vagyok belé, vele el tudnám képzelni az életem hátralévő részét (súlyos szavak, tudom), de ez a mostani helyzet kikészít. A lány is 28 éves, Mindketten Dunántúlon élünk. Bocs ha kicsit keszekuszán fogalmaztam, de remélem érthető volt.

Igen "Aki menni akar azt el kell engedni" de itt kicsit bonyolultabb a dolog. Szeretek valakit teljes szívemből, és beleőrülnék, ha elveszítem.



2014. márc. 3. 02:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, hogy nem ezt szeretnéd most olvasni, se sajnos ez a lány nem neked való. Leírom az én/mi sztorinkat.

A párom 1 éve munkanélküli, 30 éves férfi. Én 25 éves nő vagyok, Nekem szerencsére Van munkám. Amikor őt kirúgták teljesen összeomlott, már 15 éve dolgozott a cégnél, Azt hitte itt fogja leélni az életét. Se sajnos leépítés volt, és neki mennie kellett.

A lényeg az, hogy mindez 1 éve történt, azóta jóformán az én fizetésemből élünk meg, ami nem baj, mert elvagyunk egész jól. :) De ami a legfontosabb, hogy ez az 1 év alatt egyszer sem fordult meg az a fejemben, hogy elhagyjam őt, amiért nincs munkája. Szeretem, és jóban-rosszban kitartunk egymás mellett. :)

Szóval ez a lány egyáltalán nem hozzád való! Keress egy másikat, aki nem csak akkor szeret, ha minden happy. :)

Hidd el, ez lesz a legjobb. Persze Nagyon sz*r érzés lesz, mert biztos Nagyon szereted, se pár év múlva majd visszagondolsz, és rájössz, hogy jól döntöttél. :)

Sok sikert! :)

2014. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg nagyon nehéz munkát találni, sajnos engem is visszautasítanak, de ne add fel, én se teszem. És a lánynak van állandó munkája? Hogy szerezte? Csak, mert addig ne járjon a szája, míg ő se a saját erejéből szerzett állást, úgy nagyon nehéz manapság.
2014. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
A 11-es válaszolónak nagyon igaza van. le a kalappal előtte!
2014. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Lilikécske ***** válasza:
100%
Ezért elhagy? Nem is szeret téged, csak valami ürügyet keresett, hogy szakíthasson. :( Egy percig se bánkódj ezután az egoista pénzéhes ribi után!
2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez a lány érzéketlen. Nem értem, hogy' ragaszkodhatsz hozzá ennyire, de egészségedre. A helyzetedet pedig sajnálom :(
2014. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
*jóban-rosszban nem tart ki melletted? :O :(
2014. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

A lányt nagyon leszólók kedvéért elmondom, hogy nem biztos, hogy a lánynak nincs igaza.


Az elmúlt évben 2 EU-s program is volt fiatalok munkábaállásának támogatására, lehetett volna indulni.


Nekem kellett volna egy fiatal informatikus, de a kérdező nem válaszolt arra, hogy milyen papírja, ismeretei vannak.

Szóval nem biztos, hogy annyira összetöri magát a munkakeresésben.

2014. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anaid13 válasza:
9%
SZEREZZ MUNKÁT PARASZT!!!!!
2014. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Műszaki informatikai mérnök-aszisztens vagyok, 2006-ban végeztem, azóta csináltam kisebb-nagyobb maszek munkát a szakmában. Itt kérdezted? Csak az accountot unokahúgom is használja.
2014. márc. 8. 23:03
 20/25 anonim ***** válasza:
2 év?Én 25 lány vagyok diploma utánn volt ismerős révén egy határozott idejű szerződésem,1 évre,de aztán a nő visszajött GYES-ről engem elküldtek.Ezek utánn velemm már 3 hónap mulva közölte a vőlegényem(!),hogy hát akkor menjek haza Anyámhoz,amíg nem tudok beleadni a rezsibe(megjegyzem nem haltunk volna éhen,mert jól keresett,és nem a lábam lógattam,hanem kerestem melót,pluszz mindent megcsináltam otthon)ő elvből nem tart el senkit...Megjegyzem így utólag nem bánom,hogy ez kiderült,és nem akkor amikor már van egy közös gyerek...Sajnos ma az emberek nagy része ilyen :(
2014. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!