Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szaktítás után járok, csak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaktítás után járok, csak rá gondolok. Van esély az újra kezdéshez?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hete szakítottunk majdnem 2 év együttlét után.. Azt mondta hogy szeret imád az élete része vagyok és hogy fontos vagyok neki de hogy ez neki nem elég, mert nem vagyok újdonság, nincs meg benne az a szikra, hiányzik neki a kezdeti pezsgés. Sokszor mondtam hogy menjünk el randizni,helyekre, hogy ne laposodjunk el, de ő sosem akart, ez ment fél éven keresztül majd az orrom alá vágta hogy amúgy se segített volna a helyzeten és hogy neki hiányzik a rózsaszín köd. A facebookról azonnal levettem a kapcsolati státuszomat és leszedtem a puszilkodós képeket, de a többit fent hagytam, mert az életem része és nem a kép a hibás. Ő tegnap vette le facebookról a családi állapotát, és a közös nyaralásról készült albumot fent tartotta. De a többi közös kép még fennt van, és van csókolózos kép is.Ja és az orromhoz vágta hogy ő meg mondta az elején hogy nem tud senkihez kötődni, de csak engem szeretett. A szerelem ugye átalakul szeretetté, és nálunk ez volt, de számomra ez fontosabb mint a szerelem.. Na és folyamatosan rá gondolok. Keressem? Vagy mit tanácsoltok? Ja és a kapcsolatunkban én mindent megtettem, mindent megkapott, arra is gondoltam és ez biztos hogy elkényelmesedett. Van arra esély hogy megbánja? Én 20/L Ő 19/F

2014. máj. 18. 13:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincsen hogy mit írjak... :OOO ötletek? azért az elég gáz lenne hogy mizu? meg az ehhez hasonlók. Ötletek drága emberek?
2014. máj. 18. 14:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem maradt nálad valamilyen kisebb holmija, vagy nála valami, ami a tiéd? az jó indok lenne arra, hogy felkeresd, és teremts egy alkalmat a beszélgetésre.

vagy a facebook-on fennhagyott közös képek kapcsán is lehet egy üzenetet írni. Szerintem lehetsz tárgyilagos, de kedves is egyszerre. :)

2014. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért az elég olcsó lenne ha ezért akarnék vele találkozni :D Meg a képek alapján hogy írok ( nemis tudom mit) az jön le hogy csekkolom :( nemtudom
2014. máj. 18. 14:59
 14/14 anonim ***** válasza:
na mi történt azóta? ;)
2014. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!