Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyakori, hogy így alakul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy így alakul egy hosszú kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
A csaj még mindig teljesen odavan a barátjáért, viszont a pasi már másba szerelmes, mégsem szakít. Inkább arra vár, hogy a csaj tegye meg, és (valószínűleg ennek érdekében) bunkón viselkedik vele. (Pl. nem kíséri haza, amikor az alapvető lenne, próbálja lerázni vendéglőben, hogy menjen csak haza, ő még marad a barátaival szórakozni.) Végül a csaj szakít, de ő szenved, mert még mindig szereti.

2014. aug. 6. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ÉÉÉÉnn-e?

(neked nem javaslom) :DD

Beittam, és átmentem hozzá vittem cd-ket, és őrült egyszemélyes bulit rendeztem a lakásában (egyedül lakott)

Amit lehet összetörtem, megettem a kajáját, aludtam az ágyában, reggel meg mint aki jól végezte dolgát haza jöttem... :DD

Tudom mit kérdeznél, és nem némán tűrte,nem dobott ki és alig várta, hogy eltűnjek...

Azóta bújik, nem tudom miért, pedig olyan jó kis buli volt.. :DD

2014. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy csajjal is hasonló eset volt az exével (én a szakításuk után udvaroltam neki), mondjuk az a csaj szerintem megérdemelte, mert egy gerinctelen féreg.
2014. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egy exem velem is ezt csinálta, az időmet húzta... aztán kiderült h az előttem lévő csajával kavart... pl. nem vette fel a telót ha szerettem volna vmit, nem kisért el... azt várta h én rugjam ki, annyira gáz ez, pedig sztem le kéne ülni és megbeszélni a hibákat vagy korrekten véget vetni a kapcsolatnak
2014. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nekem kellett kidobni a pasikat. Ha mást nem meg akarna tartani tartaléknak.
2014. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen sok a gyáva féreg "férfi"? :O
2014. aug. 25. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!