Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ti is ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti is ezt éreztétek?

Figyelt kérdés

Elfogadtam, hogy vége van mert volt sok olyan problémánk, ami miatt nem folytatódhatott közöttünk. Nem akarom visszaszerezni. Viszont nagyon félek attól, hogy sosem találok már nála jobbat, olyat akit ennyire tudnék szeretni


(ő szakított az én idiótaságaim miatt, részleteket hagyjuk, ha nagyon érdekel akk leírom privátban majd egyszer)


Nálatok is volt ilyen érzés? Mi lett utána, sikerült megtalálni azt akivel boldog vagy?


24/F



2014. okt. 8. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs más minthogy az ember dolgozzon magán így vagy úgy
2014. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja de nagyon szerethető nő mindig van azon ne aggódj. Kérdés hogy neked fog e menni
2014. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálam nem szakitás volt, de idáig háromszor volt, hogy "na, ilyen nem lesz mégegy", "ennél jobbat nem találok"


igazat megvallva, mégis csak jobb nők jöttek. Bár a 3.-nál jobb tényleg nem tudom, honnan jöhetne

2014. okt. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fellélegeztem végre vége, felszabadultam! :-D


Ha olyan miatt szakított, s tisztában is vagy vele, akkor tudod, min kell javítanod/változtatnod, hogy ne kövesd el ezeket újra.

Azon felesleges rágódnod, hogy mi lesz, hisz a jövő az képlékeny, majd alakul. Éld az életed, örülj az apró örömöknek, találd/lásd meg a jót szépet!

A jelenből próbáld meg kihozni a legjobbat/többet.


Igen, de mint kiderült azok sem voltak igazak, a mostani Páromat hosszú idő után találtam meg, leltünk egymásra, tudom, hogy Ő rá vártam, úgy látszik ezt az utat kellett bejárnom, hogy végre együtt lehessünk.


Fel a fejjel, még fiatal vagy, ne keseregj, az nem visz előrébb!


36/N

2014. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!