Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dobjam a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, mikor megismerkedtünk azt hittem végre egy kedves,aranyos lányt kaptam...Aztán lassan elkezdődtek a rossz dolgok.Egy hipermarketben pletykáltak róla,az egyik ott dolgozó ember akit annyira nem ismerek meglátott vele és rögtön megkeresett mikor egyedül mentem a boltba. Aztmondta hogy sokan végigmentek rajta,és nemtudom hogy elhigyjem e,és el se mondtam egy darabig a barátnőmnek.Egyszer nálunk aludt és folyton nézte a telefonját,megkérdeztem tőle mért nézi aztmondja egy ember hívását várja(többet erről nem mondhatok de ez a cselekedete összekapcsolódik a pletykával)nemtudom lehet hogy a barátja mert aztmondta,de nem tudhatom.Egy párszor összevesztünk ezért azért,miközben velem volt folyton a telefonját nézte,a facebookon írogatott ezzel azzal,legfőképp fiukkal,megkérdeztem mért van csak fiú ismerősöd? aztmondta a lányok nyávognak.Egy párszor voltak dolgai,például elmentünk 3-an én,ő,és a barátom,a hipermarketbe és egymás mellett mentek,a barátnőm többet foglalkozott a barátommal mint vele,lehet csak barátkozni akart de nem tudom.Mikor jöttünk ki a hipermarketből találkozott az egyik barátjával rögtön rászállt,én meg mögöttük mentem és közvetlen a haverja mellett ment.Volt egy párszor hogy fiúval láttam.Mikor másfél hónapja ismertük egymást azt írta mögöttem másnak,hogy nincs barátja,meg hogy van de kényszerből van velem,Aztán 2 hónap után ezekről leszokott,először amikor lefeküdtünk egymással utána látszott rajta hogy megváltozott.Miközben velem volt sokszor lenémította a telefonját,azt mondta ne zavarják,de azt is mondta úgyse hívják.Viszont volt egyetlen egy igaz barátja a többire aztmondta azok a haverok akikkel régen bulizott stb.Abba az egy barátjába régen szerelmes volt,de mivel a fiunak ő nemkell ezért barátok maradtak(legalább is ezt mondta).Aztán lassan láttam hogy fontosabb mint én,mikor velem volt egész nap nézegette a telefonját,hogy írt e,amikor egyszer otthon volt sokszor hívtam nem vette fel irtam sokat,és aztmondta hogy tévézett.Ezek szerint a TV fontosabb mint felvenni a telefont nekem.Egy idő után elegem lett ebből mondtam neki válasszon,vagy ő vagy én,engem választott,aztán megtudtam csinált egy másik facebookot és arra vette fel.Egy darabig mondtam hogy jólvan akkor jólessz így,de aztán jött egy csekk 10ezreket el telefonált,és nem velem mert én hívtam őt,szerintem azzal a ,,barátjával",szerintem szerelmes még mindig belé mert úgy beszélt róla ,most ott tartunk hogy megint mondtam hogy válasszon vagy ő vagy én.Először elküldött azzal a szöveggel hogy ne szakítsam el az egyetlen barátjátol.Másnap írta hogy meggondolta magát és mindent fel ad mert szeret és szeretné ha boldog lennék.Ezek után nemtudom higyjek e neki,vannak jó tulajdonságai is jószívű,kedves,de képes egyik percről az angyalról a démonra változni,és hiába vagyok nyugodt ő akkor is veszekedik és vitatkozik még ha nincs igaza akkor is.Nem tudom szeressem amíg nem talál/vagy találok jobbat nálam/nála vagy hagyjam ? mostanában keveset vitatkozunk mert a legtöbb rosszról leszokott de az egyetlen barátját még mindig szeretné megtartani.

Amikor meg elküldöm és próbálok vele szakítani hogy akkor vége mindig írogatja sms-ben hogy szeret,meg amikor vele vagyok ölelget,csókolgat.Látszik hogy szeret de közben néha fontosabb a barátja mint én,és a furcsa dolgokat már abbahagyta,



2014. dec. 7. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neked nem sok barátnőd volt eddig ugye?
2014. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ő az első :(
2014. dec. 11. 10:37
 13/15 A kérdező kommentje:
fél éve ismerem nem nagyon szeretnék véget vetni ennek hisz még alig ismerem
2014. dec. 11. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Nos hát igen. :/

Visszaél azzal, hogy te mindent eltűrsz és elfogadsz, megértesz.

Hasonló problémám volt nekem is, bár én lány vagyok, hogy az első kapcsolatomban nem tudtam kezelni a dolgokat, mert tapasztalatlan voltam. Volt ez 4 hónapos és messze nem kellett volna még ennyi ideig sem húzni. Türelmes voltam, mindent elnéztem, végül betelt a pohár és hátat fordítottam, tulajdonképpen egy nagy teher esett le rólam, hogy nem kell tovább együtt lennem egy olyannal, aki minden tulajdonságommal visszaél. És pont emiatt lesz sok fiú és lány is később olyan, amilyen (tisztelet a kivételnek), a rossz negatív emlékek miatt. Hihetetlen nagy szemétségnek tartom ezt, hogy sok ember erre utazik. Ilyenkor csak azt kívánom ezeknek bár beleesnének egyszer a saját csapdájukba.

(Csak így zárójelben én ismerek egy olyan pasit, aki régebben szoknyapecér volt, nem törődött a másik érzéseivel, majd szerelmes lett dobták, és most nem tud kialakítani magának egy normális kapcsolatot sem, mert nem tud túllépni az egészen, rájött, hogy milyen is ez az egész és most ő lett a szenvedő fél. Nem tudja felfogni és nem tud továbblépni.)

Úgyhogy én azt mondom, addig, amíg tisztában vagy ezekkel a dolgokkal lépj ki a kapcsolatból, hadd zavarja csak a csőrét. És a legjobb lenne, ha ok nélkül lépnél le. Azért, mert fogja tudni ő is, nem kell neki magyarázat. És megérdemli, hogy most egyedül maradjon.

Sok sikert neked.

2014. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Erősen gondolkozom napok óta ezen,nem könnyű,bonyolult ez az egész,és az a baj meglehet őt is érteni hisz az ő pasijai is állítása szerint prostizott,és gondolom már nehéz elnyerni a bizalmát,irt az egyetlen legjobb barátjának egy üzenetet(mutatta) hogy örökre véget vet a barátságuknak mert hazudott a barátnőmnek. köszönöm a segítséget ha megtudnál adni egy elérhetőséget lenne pár kérdésem persze ha nem lenne teher számodra :)
2014. dec. 11. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!