Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolat volt. Ha újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat volt. Ha újra közel lennénk egymáshoz, lehetséges, hogy meggondolja magát? 25/N

Figyelt kérdés

A volt barátom külföldön él és kb. 2 havonta láttuk egymást. Neki ebből elege lett és pár napja szakított velem. Azt mondta, hogy továbbra is úgy gondolja, hogy én egy melegszívű, okos és gyönyörű nő vagyok, de ennek így nincs értelme, mert túl messze vagyunk és nem bírta tovább és lefeküdt valaki mással. Szerinte én ezt úgysem tudnám megbocsátani, szóval jobb, ha szakítunk.

De amúgy téved, mert én nagyon szeretem és azt gondolom, hogy meg tudnám bocsátani, sőt bizonyos fokig még meg is értem. Ha újra látna, szerintetek van rá esély, hogy meggondolja magát? (amúgy lenne lehetőségem a közelébe költözni, hogy ne legyen többé távkapcsolat).



2015. jan. 12. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amig az ember szeret valakit addig nem lép félre...ő megtette...ne alázd magad hogy gyártod neki a mentségeket
2015. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt nem értem,hogy nem jutott eszetekbe az,hogy előbb összeköltözzetek már? Nekem is volt távkapcsolatom,de pár hónapot kibírtunk úgy,hogy nem csaltuk meg a másikat,és azon voltunk,hogy mielőbb összeköltözzünk.


Szerintem most már teljesen felesleges minden.Kétlem,hogy ezek után működne.Kimennél,és feladnád az eddigi életed egy bizonytalan miatt?!

2015. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezek után szerintem neki kéne ezerrel tepernie,és ilyeneken gondolkozni,nem neked..Ne legyél hülye..Futsz utána mint valami kis kutya,miután ezt megtette veled..Ha ezt megteszed tuti kapni fogsz még tőle pár pofont..Hisz azt is megbocsájtottad,hogy Ő megcsalt.


Abban pedig nincs igazad,hogy egy pasi nem bírja ki a távkapcsolatot.2 embert is feltudnék neked hozni a saját életemből,illetve még jó párat másokéból.. :)

2015. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!