Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elakartam jegyezni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakartam jegyezni a barátnőm 6 év kapcsolat után, de szakított velem. Egy másik nő miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, a barátnőm 24. Azt terveztem, hogy még idén megkérem a kezét, de egy hete szakított velem. Az egésznek a hátterében egy másik nő áll. Azt mondta, hogy már akkor, mikor megismerte ezt a nőt, nagyon erős vonzalmat érzett iránta, ami mára szerelemmé alakult. Előzőleg nem volt semmilyen kapcsolata nővel és ezért vagyok még mindig sokkos állapotban. Mit tegyek? Szeretem őt, küzdenék érte, de azt mondta, hogy ő már nem szerelmet érez, hanem csak szeretetet és szép volt velem, de a részéről elmúlt. Hogyan éljem túl ezt az egészet?

2015. jan. 23. 12:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

kiadsam333

Nőnek fontos kinyitja a száját és célozgat, férfi dolga, de pl haverom barátnője is utalgat effélékre, mindezt úgy hogy 2,5 éve sincs hogy megismerkedtek...

Egy gyűrű amúgy se tart egyben egy kapcsolatot, arról ne is beszéljünk, hogy manapság boldog, boldogtalan gyűrűt húz a másik újára 1év után, új divat... Akinek nem inge... De már jelentősége sincs sok

2015. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
#11-es: van akinek nagy jelentősége van, van olyan aki nem foglalkozik az egésszel...nem is 1 év után kell...hanem egy bizonyos szint után ez olyan érzés, hogy a kapcsolat fejlődik...
2015. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

kiadsam333, miért csak így lehet mérni, hogy a kapcsolat fejlődik?..

Bár jogos nem vagyunk egyformák s valakinek ez kb. olyan élethalál kérdés. Mert kétségbe esetten kell hozzá ragaszkodni és megfelelni annak, amit mások várnak el.

Oké vannak olyanok akik ezt úgy gondolják, hogy szereti és eljegyzi, de ez is csak annak tudható be, hogy ez van mindenhol, mert enélkül senki sem vagy.

Nagyon rossz lehet megfelelési kényszerben élni. És lehet valaki ezt fel sem fogja.

2015. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%
hát nekem jó pár nő ismerősöm (30-40+-osok is!) elmondták, hogy szerintük ez így működik és fura, hogy mind 5 évet mondott pont...tehát ez ilyen általánosan megszokott köztük...
2015. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

kiadsam333, ha 5 évig nincs házasság akkor már nem is lesz? o.O

Sok embert ismerek, sok helyen megfordultam már életem során, volt, aki azt vallotta, hogy a boldogsághoz/párkapcsolathoz nem kell gyűrű és papír, és volt olyan is, akik 10 év után házasodtak össze. Együtt vannak még a mai napig.

De persze szíve-joga van mindenkinek abban hinnie, amiben akar.

2015. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, minek jegyeztem volna el előbb, ha még a diplomáját sem kapta meg? A nővel viszont azt hiszem nem sokan tudnak versenyezni, még a férfiak sem. Annyi, hogy nincs farka, de minden mást tud nyújtani, amire egy nőnek szüksége van.
2015. jan. 23. 17:30
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Tovább kell lépned, foglald el magad, próbálj ne rá gondolni. Fókuszálj olyasmire, amire eddig nem tudtál, de esetleg érdekelt. Lehetetlennek tűnhet, de jobb lesz idővel.


Szerintem nem onnan kell megközelíteni ezt, hogy egy nőbe szeretett bele. Ettől semmivel sem leszel kevesebb, ahogyan a barátnőd sem. Remélem ezt te is látod, hogy ilyesminek nem kéne megalázónak érződnie. A barátnőd szeretett téged, de ez elmúlt. Nem kell ehhez, hogy megromoljon közöttetek bármi, vagy megromoljon benned bármi, sokszor más ember sem kell. Csak elhalványul.


Felesleges lenne most küzdeni, pillanatnyi szenvedély nem fog feléleszteni szerelmet, csak pillanatnyi szenvedélyt, emlékeket esetleg. Engedd el, hagyd hogy szeressen, hagyd hogy téged szeressenek.

2015. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
65%

Én leszbikusként válaszolok a kérdésedre:Felejtsd el mihamarabb! Lépj tovább!

Csak Te jössz ki rosszúl(érzelmileg padlót fogsz/bár így sem lehetsz toppon:(/), ha tovább tepersz utána. Higgy nekem (tudom, most 1 idegen ad tanácsot, de tudom hogy megy az ilyesmi) ÉRZELMILEG NINCS több köztetek,m. +szelidült szeretet.

Nem Te tehetsz róla, Ő volt eredendően minimum biszex(de lehet elfolytott leszbikus).

Efajta ELFOLYTOTT vágynak, mely szerelemmé alakul, nem lehet parancsolni, útjába állni/+fékezni.

Hogy éld túl?..az 1ik válaszolónak volt 1 javaslata, amit én így fejeznék ki:Kutyaharapást szőrével!

Mit kívánjak Neked?..lelkierőt/időt/kitartást, és gyors felejtést!

Szia, Kedves Kérdező:*!

2015. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát ez...nagyon durva...:SSS

Ezt én sem tudnám feldolgozni, részvétem...:(

2015. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jééézusom! Nagyon sajnálom ami történt.


1-es fázis: romokban heversz

2-es fázis: igyáááál

3-as fázis: kevesebbet igyál

4-es fázis: járj el otthonról többet, ismerkedj, beszélgess emberekkel, akiktől idegen impulzusokat kapsz, ezáltal enyhül (jó esetben) a fájdalmad.


Kitartást!

26L

2015. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!