Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elakartam jegyezni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakartam jegyezni a barátnőm 6 év kapcsolat után, de szakított velem. Egy másik nő miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, a barátnőm 24. Azt terveztem, hogy még idén megkérem a kezét, de egy hete szakított velem. Az egésznek a hátterében egy másik nő áll. Azt mondta, hogy már akkor, mikor megismerte ezt a nőt, nagyon erős vonzalmat érzett iránta, ami mára szerelemmé alakult. Előzőleg nem volt semmilyen kapcsolata nővel és ezért vagyok még mindig sokkos állapotban. Mit tegyek? Szeretem őt, küzdenék érte, de azt mondta, hogy ő már nem szerelmet érez, hanem csak szeretetet és szép volt velem, de a részéről elmúlt. Hogyan éljem túl ezt az egészet?

2015. jan. 23. 12:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
23%
El kell felejtened. Ha a nőket szereti nincs esélyed. De legalább nem árult el. Ha pasival csalt volna meg az jobban fájna. Erről nem tehet. A szívnek parancsolni nem lehet. Találj egy másik lányt. Én is megjártam. Elenedtem a barátnőm németbe dolgozni. Megbíztam benne. Egy ártatlan jó kislány ment el. És egy k...rva jött vissza. Gyanúsan tapasztalt lett az ágyban. Az orál is szuper lett hirtelen. Gyanús volt ez nekem. Aztán kiderült, hogy nem pincérkedett, hanem prosti volt. Napi 7-10 menet. Anált is csinált. Mikor nyaltam szétnyílt a popsiluka. Úgy rákapott az análra. Én meg 1 évig vártam rá. Akkor inkább lett volna leszbi!
2015. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!