Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Stílusos szakítás lenne így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stílusos szakítás lenne így?

Figyelt kérdés

A barátnőm már nem szeretem, más lánnyal kavarok. Ő mindig azt mondja "mesébe illő a mi szerelmünk" hát pont ezért így szakítanék vele hogy ezt a videót elküldöm (amit linkelek) fb-n és mellé írom: "Szép volt ez a 4 hónap de vége."

Szerintetek jó így? (Olyanok véleménye nem kell akiknek még barátnőjük sem volt vagy csak féltékenyek.)

https://www.youtube.com/watch?v=QvCo4UwoP1M



2015. ápr. 26. 21:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Idióta vagy.
2015. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

"Személyesen nem akarom mert akkor sírna ott nekem mindenki előtt suliba mondjuk...felejtős személyesen. Sírja ki bánatát otthon ha akarja."


Az egy dolog,hogy már nem szereted, de lehetne benned annyi tisztesség, hogy a szemébe mondod!

Talán félsz??

Ez is gáz, ugye tudod!


És a csajszi meg jobban jár, hogy már nem lesztek együtt, egy ilyen taplóval én se lennék együtt!!

2015. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Gyáva vagy barátom, gyáva. Egy intenzív gerinc felszedő kúrát ajánlanék.
2015. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

:DD


Szerintem ez tökéletes, ha ez igaz remélem lelő :)

2015. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Akkora egy gerinctelen zs szintü tajparaszt bunkó vagy, hogy kár beléd a levegõ.Mi az, hogy sírja ki magát egyedül?Ekkora töketlenség nem igen van a világon.Mi lenne, ha mondjuk nem a suliban dobnád, hanem mondjuk máshol.Golyó kéne az ilyennek, nem barátnõ...
2015. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát apám, benned minden megvan, ami egy gusztustalan ember ismérve.

Megcsalod a barátnőd, nem vagy hajlandó személyesen szakítani, nem vagy képes szembenézni a barátnőd szomorúságával, mondhatni leszarod azt, míg ő boldogan mondogatja, mily mesébe illő ez a szerelem. (bár ha így viselkedsz vele is, akkor elég hülye, ha így látja).

Remélem, kapsz ezért majd egy jó nagy büdös pofont. Bár lehet, a kémiai kasztrálás hatásosabb lenne.

2015. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én adom :D
2015. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de ha valaha megfordult volna a fejemben, hogy ha már egyszer szakítani akarok, ne személyesen tegyem, irtó gáznak és gyávának éreztem volna magamat.


Remélem, a barátnőd legközelebb olyan fiút enged közel magához, akinek ennél több érzelmi intelligenciája lesz.


Igazából lehet, hogy mégsem rossz ötlet ez a FB-on videót linkelek "stílus", mert egy ilyen után valószínűleg sokkal előbb túlteszi magát rajta a barátnőd, mert elég keményen szembesíti vele a szakítás módja legalább utólag, hogy kit is veszített, mit is veszített.

2015. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ettől bunkóbb szakitást már kitalálni nehéz lenne xDDD ember szakadtam ezen egy jót :D
2015. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Na az ilyen embereknek mondja Dumbledore, hogy "golyóra termettél fiam". XD

Szóval igen, én is azon a véleményen vagyok hogy te egy gerinctelen p..csfej vagy.

2015. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!