Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan! Ezért ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Ezért ti is szakitanátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm. Teljesen kivan rám akadva és ultimátumot adott hogy vagy változtatok a dolgokon vagy szakit velem. Az a baja hogy csak nálam alszunk és hogy én nem vagyok hajlando nála aludni. De miért nem lehet felfogni hogy nekem otthon kényelmesebb? Meg ö is szeret itt aludni ezért nem értem a baját. Egy hete nem mentem el hozzá aludni és akkor mondta ezt hogy elege van ebböl hogy csak ö ugrál,ha nem jön akkor nem alszunk együtt. A másik hogy volt hogy szexelni akart de nekem nem volt kedvem (ez többször is elöfordult) és ez is a baja. Nem tudom mit csináljak mert nagyon szeretek vele lenni és ö is velem, de most miért kéne megváltoznom? Eddigi barátnöim is elöbb utobb belementek ebbe hogy én irányitok ö is bele fog?? Neki én vagyok az elsö pasija.
2015. máj. 14. 10:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%

"de most miért kéne megváltoznom?"


Nem kell megváltoznod. Csak szerintem érdemes lenne eldöntened, hogy akarsz-e olyan mértékig alkalmazkodni a barátnődhöz, mint ő hozzád. Akarsz-e mindkettőtök számra elfogadható kompromisszumokat kötni ebben a kapcsolatban, vagy bármelyik következőben,vagy ragaszkodsz a saját kényelmi szempontjaidhoz, és azt várod, hogy a nő "fusson utánad".


Lehet, hogy az eddigi barátnőidnek ez rendben volt (amit leírtál, abból nem derül ki, hogy mindegyikkel te szakítottál valami miatt ennek ellenére), de a legtöbb nő nem erre vágyik, és nem kell hozzá önzés, csak egészséges önbecsülés, hogy egy nő ennél picit többet várjon el, illetve többre vágyjon a férfi részéről.


"Eddigi barátnöim is elöbb utobb belementek ebbe hogy én irányitok ö is bele fog??"


Mi még kevésbé tudjuk erre a választ, mint te, mert mi még csak nem is ismerjük őt.


Én saját tapasztalatból, felnőtt nőként csak annyit tudok mondani, hogy elég könnyű olyan férfit találni, aki nem "irányítani" akarja a másikat, és aki legalább annyit tesz a kapcsolatért minden téren, mint amit a nőtől elvár, meg olyat is, aki kifejezetten örül annak, ha a nő is kezdeményez szex terén, és ezt csak akkor utasítja vissza, ha tényleg hulla fáradt, esetleg beteg vagy nagyon rossz lelki állapotban van vagy ilyesmi (amit egy nő jó esetben érzékel és eleve tiszteletben is tart).

2015. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szakítanék. De nem ezért a két-három apróságért, hanem azért, mert nem akarok olyan emberrel lenni, aki képtelen a kapcsolatért bármi erőfeszítést tenni és csak a másiktól várja el, hogy alkalmazkodjon és mindent megtegyen a másikért.
2015. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem vegyél egy távirányítós autót, azt irányítgassad....

Meg egy guminöt. Az nem fogja igényelni a szexet,ha neked nincs kedved, és garantált, hogy ő alszik nálad, nem fordítva.


Szakítani? Dehogyis, addig el se jutnék, mivel ilyen fajtával össze se jönnék... Irányítani? Engem ugyan senki...

2015. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Minek neked barátnő egyáltalán???
2015. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Tökmindegy lapátra lettem rakva. Eljött mgbeszéltük minden jo volt aztán mondta h aludjak este nála én pedig nem érek rá mert meccs van...nem tudta megérteni hogy ez most nekem fontos. Én legyek rá tekintettel de ö nem tud rám? Mert hogy én mindig a kifogásokat keresem...aha!
2015. máj. 14. 12:16
 16/30 A kérdező kommentje:

Ja és nagy flegmán közölte hogy volt már ilyen srác aki semmibe vette és ö neki kellett "pedáloznia" és hogy ö ezt még1x nem játsza el.

Könyörgöm miért kell másokhoz hasonlitgania?? Ne nekem kelljen már más büneiért vezekelnem...hihetetlen..

2015. máj. 14. 12:27
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
16: Nem kell, meg van neked a saját bűnöd. Önző vagy és a legkisebb kompromisszumra, odafigyelésre sem vagy hajlandó. Enélkül pedig nem működik egy kapcsolat sem.
2015. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Okos lány. Az ilyen gyíkokat lapátra kell tenni.
2015. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"Könyörgöm miért kell másokhoz hasonlitgania?? Ne nekem kelljen már más büneiért vezekelnem...hihetetlen.."


Neked nem kell senki más "bűneiért vezekelned".


A barátnőd azért szakított veled, mert azt vártad volna, hogy többet tegyen a kapcsolatért, mint te, és - a saját szavaiddal élve "irányítsd" őt.


Az előző kapcsolatából - szerintem teljesen helyesen - levonta azt a következtetést, hogy kár pedáloznia egy olyan pasiért, aki kb. "semmibe veszi", és akinek a kényelme fontosabb, mint a kapcsolatuk, és gyakorlatilag minimális, nem túl nagy áldozattal járó kompromisszumokra sem képes, vagy hajlandó.


Nem más "bűnéért vezekelsz", egyszerűen annyi történt, hogy a barátnőd látta, hogy milyen következményekkel járt az első kapcsolatában, hogy hagyta kihasználni magát, és van annyi esze meg egészséges önérzete, hogy ezt nem hajlandó még egyszer eljátszani, és nem fog egy olyan pasi után pedálozni, akinek ő a jelek szerint kevésbé fontos, mint fordítva.


Azt írtad: "miért nem lehet felfogni hogy nekem otthon kényelmesebb"


A jelek szerint felfogta.

2015. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet olvasva egy félénk kislány képe ugrott a képzeletembe. Az utolsó előtti sorban meglepetten olvastam "Eddigi barátnöim" , ekkor már egy önző leszbikusnak tűntél.

Majd az utolsó mondatoddal megrökönyödésre késztettél, ilyen nincs ez fiú lenne???


"Könyörgöm miért kell másokhoz hasonlitgania?? "---te magad hasonlítottad korábban más lányokhoz :)


A lehető legjobb dolgot tette a kislány, kiadta az utadat!

2015. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!