Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aláztad már meg magad valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aláztad már meg magad valaki miatt, aki nem szeretett, és elhagyott, nem kellettél?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Többször is :( Nem tudtam elengedni a pasit, elnéztem hogy nem foglalkozik velem, vagy egyenesen én mentem utána, hiába tudtam hogy nem kellek :( Nagyon szánalmas, de az érzéseim megbénítottak :(
2015. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*Most nézem, úgy akart lenni hogy úgy érzem, a srác az elejétől tudta de mégis egy évig húztuk a beszélgetést annak ellenére hogy nem akart kapcsolatot.
2015. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen,szó szerint könyörögtem a páromnak hogy fogadjon vossza mert én nélkülevegy O vagyok egyszerűenvnem tudttam elengednibannyira szerettem hogy még az öngyílkosság is megfordúlt a fejemben.Útólag rájöttem hogy milyen szánalmas egy lelkinyomorék vagyok de csak útána.Sajnos a szerelmet szeretettet nem leht kérni ha nincs akor nincs ha elmúlik már nem jön vissza soha azaz érzés.
2015. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, miután elhagyott, hetekig könyörögtem neki,hogy találkozzunk még, többször is mondtam mennyire szeretem, nem tudok nélküle élni... neki ez tetszett és elhitette velem, hogy van még esélyem, aztán nagyon csúnyán kiszúrt velem, és megalázott..

akkor fogadtam meg,hogy soha többet nem csinálok ilyet, és lesz bennem több tartás. Szánalmasan viselkedtem, ami tetszett neki... hát többet nem akarok ilyen helyzetbe kerülni.

20/L

2015. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

13 évesen (nulladik miatt) kerültem gimnáziumba, kollégiumba. Első nap megláttam egy srácot, szerelem azonnal. Pár évig koslattam utána. Barátok lettünk, de ő egyben nagy nőcsábász volt, én jóbarátként (kutyaként :)) első sorból néztem a hódításait. Az évek folyamán néha közelebb kerültünk, de tényleges kapcsolat soha nem lett belőle.


Egy évvel idősebb volt nálam, így a történetnek nagyjából ott szakadt vége, amikor főiskolára ment. A kapcsolatot tartottuk, de idővel lazult, néha évekig nem beszéltünk. Azóta 15 év eltelt, mindketten megházasodtunk, nekem gyerekem is született.


Nemrég felvettük ismét a kapcsolatot, meghívott minket magához. Egy fél napot töltöttünk náluk, négyesben (házastársakkal) beszélgettünk. Egyszercsak kitört belőle, hogy ő mennyire szégyenli a régi énjét, hogy húzta a lányok agyát, amikor tudta, hogy szerelmesek belé és visszanézve nagyon rosszul érzi magát a viselkedése miatt.

Én csak ültem megkövülten, a férjem láthatólag visszafojtva a nevetést (ismerte a sztorit) kioldalgott.


Egyrészt kedves gesztus volt tőle, másrészt én ezt már nagyon régen helyretettem magamban. Rájöttem, hogy hülye voltam, hogy olyan szekér után futottam, ami nem vett fel, de barátként mindig is kedveltem.

De 15 év után szembesülni a régi, marha énemmel nem volt túl kellemes, ott helyben süllyedtem volna el. :)

2015. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!