Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott azért, mert. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott azért, mert. Ugye nem szeretett ő?

Figyelt kérdés

Elhagyott azérr mert kiderült,hogy 3.unokatesok vagyunk,mikor összejöttünk nem tudtuk.


2 hétig voltunk együtt.

Ugye,ha igazán szeretett volna,akkor nem hagy el?


Probáltam beszélni vele,de nem akar beszélgetni...



2014. aug. 17. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát azért elég kiábrándító lehet, ha megtudod, hogy a rokonod a másik... Előtte ettől függetlenül szerethetett.
2014. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem de hát csúnya fijú ez a kálányos rámbó... tutta vóna, hogy anyád meg apád is tezsvíírek...
2014. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valahol megertem! Ha o nem tud evvel egyutt elni akkor jobb ha mar az elejen vege a kapcsolatnak, mennyivel szomorubb lennel ha tobb honap utan kozolne ugyanezt😢 megtalalod majd az igazit csak jarj nyitott szemmel:)
2014. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy nem járnék egy rokonommal sem, akármilyen távoli. Nagyon szeretem a párom, de ha kiderülne, hogy roknok vagyunk, lehet én sem akarnék vele beszélni többet, hogy könnyebb legyen.

Vérfertőzés veszélye is ott van...

2014. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hét könyörgöm. 2 hét.....
2014. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A harmadunokatesóddal a genetikai állományod csak 0,781 %-ban egyezik, ez semmi, lófütty. Ha csak ezért hagyott el, akkor tényleg nem is szeretett igazán.
2014. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez nem szeretem, nem szeretem kérdése. Én sem lennék együtt semmilyen ágról való rokonommal. Ebbe kicsit te is gondolj bele, hogy inkább jobb lépést volt ez.
2014. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát a 3. unokatestvér nem is rokon.


És első unokatestvérrel is lehet házasodni :D


Szóval igazán nem értem

2014. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja...a 3. az már távoli.

Én nem birom elfelejteni azota sem...pedig már 2 éve volt.

2014. aug. 17. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy ott hagyott. Rokonnal soha. Legyen már eszed, ez undorító.
2014. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!