Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tehetek még valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még valamit, vagy csak a szakítás maradt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (kb két hónapja) borzasztóan viselkedik velem a párom. Állandóan üvölt, lökdös, egyszer belémrúgott, parancsolgat (hozz kaját, vidd ki a szemetet, tekerj nekem cigit, főzzél, mossál, adjál pénzt, többet, készítsd ki a ruháim, add ide a telefonom, takarj be, hozd ide a táskám, eriggy a boltba, de azonnal) úgy bánik velem mintha a rabszolgája lennék. Szex gyakorlatilag nincs, négyszer volt két hónap alatt, de ebben is teljesen önző lett. Csúnya dolgokat mond nekem (dagadt vagyok, foggyak már le, büdös vagyok, csúnya, egy féreg, patkány, a fejemre fog fosni stb) az arcomba fingik és böfög, folyamatosan fájdalmat okoz apróságokkal (belém csíp, meghózza a hajam, megkarmol, az oldalamba boxol, összenyomja az arcom). Emellett teljesen elhanyagol, napi kb tíz percnél többet nem törödik velem, pedíg épp szabadságon vagyunk mindketten.


Mindezek mellett néha megölel, megpuszil, azt mondja szeret. És hetente két-háromszor van egy kis idő (fél-egy óra) amikor minden olyan mint régen, kedves, és úgy érzem tényleg szeret.


Én mindent megpróbáltam, csendben tűrtem, szóltam kedvesen, erélyesen, megpróbáltam visszaadni, megbeszélni vele, de nem lehet, csak azt kaptam hogy folyamatosan hisztizem, és elege van belőlem, úgyhogy mostmár szét fog verni, és takarodjak innét.


Szakítanom kellene vele, de azt hiszem hogy a szívem mélyén még szeretem. Tudnék még esetleg valamit tenni ezért a kapcsolatért, vagy muszály lesz magam valahogy rávenni a szakításra?


20/l



2015. okt. 10. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Mondom, hogy minden nap legalább egy ilyen nulla önérzetű csaj siránkozását olvasom itt.
2015. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fake, kívánok a kérdezőnek egy ilyen társat, igaziból. (nőben is van ilyen, csak más a gyötrőtechnika)
2015. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, de már megvan
2015. okt. 11. 16:34
 14/14 nikaa.q válasza:
Nem kérdés, bármenyire is fáj hagyd ott! Ha ő ìgy mutatka ki, hogy szeret, akkor menjen a faszba és alázzon meg mást. Legyen büszkeséged, állj li magadért! Nő vagy és nem rabszolga vagy bábu, amit ide oda mozgathat. Én úgy kivágnám, mint macskát sza*rni! Velem a volt párom hasonló dolgokat csinált (leköpött. nyakamat szorongatta, rugdosott lek*vázott) mondtam neki hogy merre van az ajtó és elküldtem a sunyiba!,Én se akartam mert szerettem, de azért az önbecsülésem ne alázza meg..ja és hozzáteszem féléve szakitottunk,azöta kömyörög, hogy fogadjam vissza, ő megváltozott, de persze szóba sem állok vele:) Szóval lényeg a lényeg: vess véget ennek a kapcsolatnak!!
2015. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!