Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, ha a valódi okát nem akarom elmondani?

Figyelt kérdés
Egy olyan indokra lennék kíváncsi ami a legkevésbé bántja meg a nőket. Nem arról van szó, hogy megcsaltam volna vagy ilyesmi (vele van a gond). Csak tudom, hogy az igazság rosszabb lenne neki, mint bármi más.
2015. nov. 9. 16:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha ideges leszel mikor hív, z önmagázelég indok. Tedd meg mihamarabb!
2015. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki őszintén, kérdező! Fájni fog neki, de talán arra ösztönzi majd, hogy változtasson!

És nem kell hosszasan ecsetelni neki, legyél határozott és kijelentő!


"Szakítok veled, mert hosszas noszogatás után sem kezdesz magaddal semmit és mikor összejöttünk, nem tudtam, hogy ennyire életképtelen vagy!"


Ennyi.

2015. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mondd el neki, persze lehet finoman is tálalni, de azért értse is, hogy mi is a gond. Nem vagytok egymáshoz valók, mások a terveitek, más az életviteletek, más a hozzáállásotok. Ha neki ez így jó, egészségére, de neked nem jó, és csak lehúzna. Én megértem, hogy nincs hozzá türelmed, nekem sem lenne egy ilyen emberhez türelmem.
2015. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, csak az első oldalt. A lényeg, hogy nincs jövőképe a lánynak. Egyik napról a másikra élne, amihez a hátteret neked kéne biztosítani. Neked ennyi nem elég, te ennél többet szeretnél elérni az életben, mintsem egy nő luxuskörülményeiért gürizni, miközben ő nem tesz bele semmit.


Ezen meg lehet sértődni, duzzogni, hisztizni, és ezt meg is lehet mondani. Bármennyire is fáj az igazság neki.

2015. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Vagy leülsz vele megbeszélni hogy mi a problémád. (bár ahogy olvasom erre már nem is igazán vágysz)

Mond azt hogy neked túl komolytalan, és már nem vagy bele szerelmes, nem érzed magad jól vele, ennyi

2015. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!