Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, ha a valódi okát nem akarom elmondani?

Figyelt kérdés
Egy olyan indokra lennék kíváncsi ami a legkevésbé bántja meg a nőket. Nem arról van szó, hogy megcsaltam volna vagy ilyesmi (vele van a gond). Csak tudom, hogy az igazság rosszabb lenne neki, mint bármi más.
2015. nov. 9. 16:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Valójában eddig azért nem szakítottam mert szerettem. Most már nem igazán. Görcsöl a gyomrom mikor látom h hív... Csak nem akarom h az utolsó tettem az az legyen h a földbe tiprom az önbecsülését. Szünetek voltak de mindig visszakönyörögte magát azzal h megváltozik.
2015. nov. 9. 17:12
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

mond el neki a valódi okot

vagy írd le neki

2015. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok. Igen, ha te lennél ilyen, már rég otthagyott volna.

Ja, ha voltak szünetek, és nem változott meg, nincs mit tenni, lapát. Már bocs.

Ha már görcsbe rándul a gyomrod, akkor az tényleg a vég. Tapasztalat. :( :)

2015. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

Szex végén mikor rágenyozol a hátára, gyorsan pattanj fől, és órditsd ezt: én ezt már nem bírom tovább, szakitok! Ekkor a lehető leggyorsabban rohanj el a helyszinről, nehogy a csaj megszólaljon.(majd a folyoson felőltözöl)

Tíltsd le a számát a mobilodban, töröld facebook ismerőseid közűl, a ruháit meg majd futárral elkűldöd neki. Ha találkoztok valahol tény úgy mintha nem ismernéd! Ha még sem hagy békén legalább a neve jusson eszedbe, és játszd el hogy közös megegyezéssel szakítottak. Eaetleg ezt add elő: jaj tényleg jártunk, 1-2 hónapig vagy évig? !Na tök mindegy örülök hogy találkoztunk, na csövesz:) Ne beszélj vele sokat(fél perc a limit)

Ez a legtisztességesebb megoldás!

2015. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Legyél határozott, akármennyire is sajnálod. Ezzel magadnak teszel rosszat. Most nagyon rossz lesz, de ha még hónapokig ezen tipródsz, nem adod meg magadnak az esélyt a későbbi boldogságra másvalakivel.

Ha ígéri, hogy megváltozik stb. tarts ki az elhatározásod mellett, hagy vegye csak komolyan a szakítást (hiszen az is). Túl fogod élni!! :)

2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Megmondanám,hogy "drágám,tele a txkxm azzal,hogy a semmire fel bíztatlak és vígasztallak és ennyi idősen legalább az érettségit csinálnád meg utólag.Mások diplomával se helyezkednek el,te meg itt picsogsz?Keress más balekot,aki eltart,mert ez így nálam nem működik".
2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

14-es te beteg vagy! :D Bár tény, hogy ez lenne a legegyszerűbb, de leggerinctelenebb megoldás!!

Pláne szex után, és így. :D

2015. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az okot lehet úgy is tálalni, hogy ne őt hibáztasd, úgy sokkal kevésbé fájdalmas. Például: "Úgy érzem, nem egyezik meg az értékrendünk, életcéljaink, másképp viszonyulunk az élethez. Én olyan társsal tudom hosszú távon elképzelni a jövőm, akinek a gondolkodásmódja és életvitele az enyémhez hasonlít."


Ebben nincs minősítés, a másik hibáztatása. Neki joga van másképp élni, de neked meg jogod van arról dönteni, hogy ez neked megfelel-e. Másképp működtök, ezzel alapvetően semmi gond, csak nem illetek össze.

Ha például egyikőtök utazni szeret, a másik meg otthon ülni, akkor sem kell egymásra mutogatni, a másikat hibáztatni, hanem tudomásul venni, hogy nem illetek össze. Legközelebb tudatosabban válassz, olyat, aki megfelel az elvárásaidnak, ne a te működésmódodat várd el olyantól, akinek ez idegen. Majd ő is szépen megtanulja a maga leckéit idővel. Nem kell azért leoltani, mert fiatal, tapasztalatlan és mert neki fontos, hogy olyan munkája legyen, amit szívesen csinál. Ez is mind méltányolható, nem rosszabb ember ő, csak máshol tartotok az életben és más az értékrendetek. Ha minősítés, hibáztatás nélkül elmagyarázod ezt neki, akkor az kevésbé fájdalmas.

2015. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


14.: Ez minden lenne csak megoldás nem :) (közös barátok miatt)


Arigo: Az utolsó mondatot leszámítva már megtörtént többször is..


18.: Ez tetszik, valószínű ez is lesz. Már csak remélni tudom, hogy hiszti és egyéb nélkül megúszom :)

2015. nov. 9. 18:32
 20/25 anonim ***** válasza:

szerintem ez simán válóok, ha nincs hozzá türelmed...


el is lehet mondani

2015. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!