Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudjuk egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk egymást elhagyni? Nincs szerelem

Figyelt kérdés

Bevallottuk egymásnak, hogy nem szerelem a miénk, tisztában vagyunk vele mégis 2 éve együtt vagyunk de amikor elhatározzuk, hogy vége nem bírjuk egymás nélkül max 1-2 napig és valamelyikünk mindig kezdeményez!

Azt is megbeszéltük, hogy szerintünk ha ennyi idő alatt nem alakult ki akkor talán soha nem fog! Néha vágyom is a szabadságra a bulira és a csajozásra és ugy gondolom jó lesz nélküle is, és sajnos sokszor fordul ez elő, aztán mégis visszatáncolok...Miért van ez? Társfüggő lennék? 27/F


2016. jún. 29. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán szeretet.
2016. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pl soha nem voltam szerelmes (már ha azt a pillangós rózsaszín csakis tökéletesnek látom micsodát hívjuk így) sokkal többre tartom a mélyebb igazi szeretett. Amikor nem csak a szeretőm hanem a legjobb barátom is a párom, megbízok benne, és tudom együtt mindent megoldunk...
2016. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem lehet társfüggő vagy. De neked kell megtalálnod a választ! Miért nem akarsz egyedül lenni? Miben változna az életed, ha szakítanátok? Mitől tartasz?
2016. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!