Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám rávenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni az exemet aki egy hete szakitott velem, hogy ismerje el nem szeretett eléggé és mindegy hogy szándekosan vagy akaratán kivül de félrevezetett?

Figyelt kérdés
5 hònapig tartott a kapcsolatunk ès ő nagyon ragaszkodò volt végig,semmi vita nem volt köztünk,azt akarta hogy hozzá költözzek,nèha picit ijesztő is volt a ragaszkodàsa.viszont az első pàr nezeteltèrès után kijelentette hogy ő nem fog senkivel vitàzni le szeretnè zárni..Azota nem keres csak akkor vàlaszol ha èn kèrem.Nem akarok zaklatni senkit ès van annyi önbecsülèsem hogy könyörögni abszolut nem fogok.Egyszerűen csak èrteni szeretnèm.De azt àllitja ő nem hazudott ès szeret de erzi bizonyos jelekből amit bennem làtott hogy nem fog működni.Kèrtem hogy ismerje el hogy ez akkor nem szerelem volt de szeretet is nehézkesen..azt felelte a kedvemért nem fog hazudni.mert szeretett.nem lehet megèrtetni vele hogy alapvető tisztelet egy ember irant aki valaha fontos volt hogy öszintèk legyünk.El vagyok keseredve nagyon.
2016. szept. 10. 17:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom jòl az eszemmel hogy igazatok van de a szivem szerint es a büszkesègem miatt nem nyugszom amig nem hallom az ő szàjàbòl ami teljesen egyértelmü
2016. szept. 10. 18:35
 12/15 A kérdező kommentje:
Pszichologiai önsegitő könyvek tömkelegével jött ki a depiből amit az exe lelépèse okozott egy ève.beleolvastam egy könyvébe ami arrol szolt hogy ki kell lépni az áldozatszerepből mindenàrom az első problemak f
2016. szept. 10. 18:37
 13/15 A kérdező kommentje:
*problemák felmerülèse utàn.ès hogy az aresszorokat kerülni kell.elötte pedig pont azt emlitette h bennem rejtett agressziot làt😨Holott soha semmivel nem bántottam
2016. szept. 10. 18:39
 14/15 Noren1989 ***** válasza:

Én is látok benned némi rejtett agressziót. Finoman szólva sem lehetnél a nyugodtság szobra. Ahogy fentebb írták. Felejts. Gyárts magadnak egy épkézláb elméletet, amibe jól bele tudsz kapaszkodni, hogy miért is hajtott el a fickó, és zárd le. Nincs értelme tépelődni.


Az, hogy ezt nem fogja neked megmondani a pasi, szinte fix. Nekem sem mondtak meg sokmindent az exek. Fogadd el, hogy egy szakítás után sokakban nincs annyi gerinc, hogy felvállalják, kimondják az igazat.

2016. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi valóban gerinctelen es szerintem még depressziós. Egy gyötrelem lett volna vele az élet. Mert az tele van konfliktusokkal, amit szemtől szemben meg kell tudni beszélni, nem duzzogva elvonulni, mint egy gyerek. Neki ennyire nem volt fontos ez a kapcsolat, hogy a legkisebb energiát sem fordította a kommunikációra, konfluktuskezelesre. Vagy érzelmi intelligenciája nulla. Sokkal jobbat érdemelsz, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2016. szept. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!