Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina0119 kérdése:

Nem tudom mit csináljak a párommal? Vele maradjak vagy hagyjam el?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elfogtok ítélni,de így alakultak a dolgok és nem tudom most mitévő legyek.Van egy 7-éves gyerekem akinek az apukája elhagyott.Megismerkedtem egy sráccal ,ő elfogadta a gyermekem sőt a mai napig úgy tekint rá mintha a saját gyereke lenne.Tavaly meginogtam vele kapcsolatban.Besokkaltam vagy nem is tudom igazából de megismerkedtem egy sráccal akivel csak beszélgettünk illetve ha elmentem barátnőmmel szórakozni akkor ott találkoztunk.Kb fél évig tartott ez a beszélgetés.Nem történt semmi köztünk soha.Sikerült a párommal helyre hozni a dolgokat.De sajnos ez eddig tartot.Kb 3-hónapja megint az érzem hogy nem szeretem.3-hónap alatt 2x feküdtünk le,ami igazából miattam van mert én nem szeretnék vele lefeküdni.Az utóbbi időben sokat veszekedtünk a gyereknevelésben sem értünk egyet,nem tudja fegyelmezni a gyerekem mert fél attól hogy megutálja majd ez miatt.Hiába mondák sokan hogy ez nem jó,és ezzel a gyerekem vissza is él vele,Most kezd kamaszodni és bizony néha úgy viselkedik vele ahogy nem kellene,de ő még akkor sem szól rá,mindig hogy szóljak én.Munkahelyet váltottam és kb 1-hónapja megismerkedtem egy sráccal aki 21-éves én pedig 33vagyok.Nem volt köztünk semmi egész addig míg a páromnak nem mondtam azt hogy befejeztem szeretném ha elkötözne a közös albérletből.Még itt lakik de kb 2-hét múlva már költözik el.De ugye ő szeretné ha megtudnánk beszélni.Egyszerűen nem tudom mi legyen.Hogy most csak ez az új kapcsolat miatt gondolom így vagy tényleg jobb lenne hagyni ezt a dolgot.Félek az új kapcsolattól is hisz ő 21-éves,bár a korához képest elég érett.Meghaltak a szülei így elég korán kellett neki felnőni.A gyerekemmel kapcsolatban is azt mondta nem tudja milyen mert nem volt neki még ilyen,de megpróbálni attól meg lehet.Szerintetek mit csináljak?Teljesen tanácstalan vagyok,mert mindenki azt mondja a környezetemben hogy jól gondoljam át mert egy ilyen jó embert mint a volt párom nem találok még egyet.
2017. ápr. 13. 06:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

utolsó: a kérdező sehol nem említette, hogy lánya lenne.


33 évesen pedig egyáltalán nem idős, és nem kell leírnia magát.


gyereknek meg nem a grabancát kell elkapnia, hanem szeretettel nevelnie.

2017. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj még te sem vagy felnőtt de az mégnagyobb baj hogy egy gyerekkel akarsz összejönni. Sajnálom a lányod.

Tudom hogy az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de agyad az van(gondolom), csak használni kéne...

2017. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha kicsi egyedül lennél és nem hoznál megint új ffit a gyereked életébe?
2017. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11: nem tudom, miért volt egyértelmű, hogy lánya van. Talán mert korábban kamaszodnak, bár ők se 7 évesen. :)


Viszont igenis arra van szüksége, hogy biztonságban érezze magát. A szeretetben nevelést pedig mindenki jelenti: az épp aktuális pasi is. Elég rendesen meg tudja keseríteni egy gyerek életét egy mostohaapa is.


Az az anya, aki szeretetben neveli a gyerekét, és őt helyezi az első helyre, az a saját párkapcsolati botladozásait a második helyre teszi. Logikus, nem?


Gondolom nem véletlenül zúgott bele egy 21 éves gyerekbe. Vele van hasonló érettségi szinten szerelmi téren.


Szép, szép, hogy nem pótapát keres valaki. Addig ez működik is, amíg csak összejárnak. De ott borul, hogy összeköltöznek. Onnantól igenis helyt kell állnia apaként is, vagy nevelje a kérdező egyedül, de akkor ne is mutogasson a másikra, hogy nem tud rászólni.


Olvassatok bele a családi kapcsolatok kérdéseibe, hogy éli meg egy gyerek, hogy az anyja mindig más pasit szabadít a nyakukba! Igen tanulságos.

2017. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fia van,de mindegy.


Ne haragudj de én sejtem miért hagyott el a gyereked apja....


Nem baj az ,hogy valaki szereti váltogstni a partnereit...-de annak nem kell kapcsolat! Gyerek meg végképp nem!

2017. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!