Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A menyasszonyom fel bontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom fel bontotta az eljegyzést. Vissza jöhet e még?

Figyelt kérdés
A menyasszonyom fel bontotta az eljegyzést vissza adta a gyürűt, 1 hete és teljesen magam alatt vagyok, és gyomro idegem van nem tudok enni sem. Ő azt mondta már nem szerelmes belém csak úgy szeret mint embert. 6 hónapig voltunk együtt. :(

2017. máj. 5. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szánalmas aki abból él, hogy lepontozza a másikat. De nagyobb gondotok ne legyen az életben. Én is majdnem 30 vagyok. Ha találnék valakit, lehet én is eljegyezném hamar.

Ha ott hagyna, akkor meg nem foglalkoznék vele, mert tudnám, hogy nem szeretett önmagamért és nem gondolta 30 éves fejjel se komolyan ezt a kapcsolatot.

Aki ilyenért kidob valakit, vagy lepontozz, az nem gondolja komolyan a saját kapcsolatát se.

Azért 30 év környékén az ember már szeretne megállapodni, nem pedig tesztelgetni, hogy ezzel jó e, ha nem, akkor amaz jó e. 30 környékén már elég nehéz találni társat.

És csak egyre nehezebb.

2017. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, fél év pont elég ahhoz, hogy eldöntse, hogy nem kellesz neki. Egy kapcsolathoz nekem kevés lenne.
2017. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2017. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Hat HÓNAP?! Azt hittem, már 2-3 év... na, ez esetben így jártál, legközelebb gondolkodsz, mielőtt - baromságokat - cselekszel.
2017. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szergej55 ***** válasza:
Akkor már inkább ez, minthogy 5 év után találja ki és a válás során kopasszon meg és tegyen tönkre idegileg. Bocs, ez szívás, tudom.
2017. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Szánalmas aki abból él, hogy lepontozza a másikat. De nagyobb gondotok ne legyen az életben. Én is majdnem 30 vagyok. Ha találnék valakit, lehet én is eljegyezném hamar. "


Szerintem meg pont ez a szánalmas, hogy 30 éves vagy és ezért hamar eljegyzel valakit. Ahelyett, hogy megismernéd, együtt élnétek, és ha megy a dolog, akkor jöhet a többi. Nem én vagyok a szánalmas, aki lepontozta a kérdezőt, hanem te vagy a szánalmas, hogy úgy érzed, elment feletted az idő, ezért ha találsz egy csajt, akkor már egyből meg is kéred a kezét, hisz te már 30 vagy és jajj meg kell házasodnod. Röhej és vicc vagy. Az ilyen emberek sosem fognak maguknak párt találni, mert annyira görcsösen akarják és rájuk van írva, hogy mindegy kicsoda, csak jöjjön hozzám.


És igenis egy idióta a kérdező, hogy pár hónapja vannak együtt és már megkérte a kezét. A csaj helyében én már akkor elhagytam volna, amikor megkéri a kezemet, mert ennyi idő után ilyet csak a lúzerek csinálnak.

2017. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Költőnő? ***** válasza:
Úristen.
2017. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha próbálkozik is is nehogy vissza engedd!
2023. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!