Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Új barátnő és exbarátnő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnő és exbarátnő egy társaságban?

Figyelt kérdés

Adott egy középiskolai baráti társaság. Az ex és a srác amolyan alapító tagok, sokáig ők fogták össze a csapatot. Mára már szakítottak. Ennek egy éve. Az ex a szakítás okai miatt nem nagyon tud meglenni a srác társaságában, de nem akarja elveszíteni a barátait se, így igyekszik magát túltenni a történteken (a részleteket a szakítással kapcsolatban elküldöm privátban, akit érdekel. Röviden annyit, hogy a srác undorítóan viselkedett mind az ex-szel, mind az új barátnővel, aki valószínűleg nem is tud az egészről).

Adott egy nyaralási lehetőség a csapattal. Jönne az ex és a srác is. Ha a srác helyében lennétek, hoznátok az új nőt? Végülis semmi köze a társasághoz, és az ex sem örülne (bár ez nyilván nem releváns. Ha jönne az új nő, nem mondaná senki, hogy nem jöhet, még az ex sem, hisz nincs joga beleszólni...). A társaság egy tagja tudja csak, mi történt, a többiek nem (Nem érdekli őket, soha nem kérdeztek rá, pedig látják, hogy bántja az exet valami, mert az évek során soha nem viselkedett így). Vagy mit javasoltok az exnek? Nyeljen és nézegesse a nyaralás során az új nőt? Érezze magát szarul a saját társaságában? Vagy akkor inkább ne is menjen? Így meg egy idő után elvesztené a barátait.

Mindenki 19-20 éves a történetben. Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 13. 11:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Nézd, kérdező, én értelek, felőlem azt érzel, amit akarsz, csak és kizárólag neked lesz rosszabb, ha ezen agyalsz, és nem teszed magad túl rajta. Nem azért írtam, hogy piszkáljalak, az én életemre 0 befolyása van annak, hogy mi van veled meg az exeddel, egyedül neked lenne jobb, ha el tudnád engedni.

Mint írtam, velem is kicseszett az exem. Ha ő lenne az utolsó hímnemű élőlény a bolygón, akkor inkább követ kötnék magamra és a legközelebbi folyóba ugranék, mint hogy bármit akarjak tőle, de nem látom, hogy ez miért gátolna abban, hogy néha megkérdezzem hogy mi van vele, bedobjunk egy sört miközben mindenki dumál mindenkivel társaságban. Nyilván nem lehet olyan, hogy mimdenkivel tök jó párt alkot az ember :D párkapcsolatban borzalmas volt vele és borzalmas pár voltunk, attól még lehet vele dumálni.

Nekem is kellett 1-2 hónap azért, hogy rájöjjek erre, és ellegyek vele, de szerintem az már durva, hogy 1 évvel később még mindig nem tetted túl magad rajta.

Próbáld feldolgozni, a saját érdekedben.

2017. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!