Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ott olyan, aki sose hitte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ott olyan, aki sose hitte volna a vége előttig, hogy valaha is szétmennek a párjával? Folytattátok később?

Figyelt kérdés

Minden oda. Sosem gondoltam volna, hogy mi valaha is szakítunk. Biztos voltam benne, hogy nem, soha. Számításba sem vettem, mint eshetőséget.

(Azért gondoltam hogy sosem megyünk szét, mert:

1. Mindketten komoly, hosszútávú kapcsolatként mentünk bele.

2. Nekem első szerelem volt, neki pedig más volt az első randitól kezdve, mint a korábbi lányokkal, akikkel dolga volt.

3. Remek kapcsolat volt, ahogy a nagykönyvben meg van írva, nem volt sehol kritikus pont vagy defektes rész.

4. Erős volt a szerelem mindkét részről, szexuális vonzalom is.)

Mégis megtörtént. Vége lett. Szakítottunk. Minden oda.

De én szeretem. Ő a mindenem. Legjobb barátom, legfőbb társam az életben, a szexuális partnerem, a jövőm (volt), a támaszom, a társam, a partnerem mindenben, a támogatóm, a gondoskodóm, aki törődik velem, az, akinek fontos vagyok, aki nem csak megdugni akar, vagy undi létére összejönni velem. Emlékeim tárgya és őre, és én az övéinek.

Nincs itt az ideje másik férfin gondolkodni, de szerintem nekem ilyen komoly kapcsolatom soha nem lesz, max flört és randi. A többi férfi mind olyan undorító. Izzadnak, de gusztustalant. Bűzlenek. Redvás az arcbőrük, zsíros a hajuk, rohad a foguk. Nem igényesek, nem ápoltak, nem elég higiénikusak az én finnyás, kritikus igényemnek. Ezen kívül parasztok, semmi udvariasság vagy lovagiasság nincs bennük, hímsoviniszták, csak az jár a fejükben, kiket lehetne megdugni, hűtlenek, szeretőt tartanak, barátnő mellett flörtölgetnek meg bámulják a seggeket. Nem fontos nekik a barátnőjük, nem viszik el oda ahol a haverok vannak, és ha valami zűr van vele, már fel is út le is út ultimátumot adnak. Link, otthon nem takarító tirpákok, az ágy mögé dobják az ondós zsepit miután napi hatszor belenyomták a magvaikat. Képtelenek megvédeni magukat meg a baratnőjüket, anyjukat, bárkit, ha pl. zsíros etnikaiak támadnak késsel. És ha már zsír, dagadt disznó mind. Némelyik a hájtól, némelyik a koksztól, de mind fertelem.

Rühellem, ha tudom egy fasziról ha megdugna, mert mind olyan hányingerkeltően fertelmes, hogy alantas a helyzet.

Senki se olyan tökéletes, mint a barátom, akit elveszítettem. Ő olyan, mint gyógynövény a gazok közt. Mint tölgy a bodzásban. Mint karácsony a télben. Mint gyémánt a műanyag közt. Mint egy jó zene egy cigánydiszkó után.

Folyton áradoznak a nők az ilyen-olyan pasikájukról, de én okádnék ha hozzám érne, és tele vannak defektekkel, amikről ezek a nők órákig tudnak zengedezni.

Amúgy 4 éves kapcsolat volt. És nem zárom ki a lehetőséget, hogy kibékülünk és folytatjuk ahol abbamaradt. Úgyis azt kérditek miért lett vége, hát bocs de nem releváns.


2017. aug. 6. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En is nagyjabol ugyanezt gondolom a tobbi ferfirol, megis van parom, aki jokepu, igenyes, intelligens, tanult, stilusos, vicces meg meg napestig sorolhatnam... szoval, nem hiszem, hogy csak ok ketten lennenek a foldon :D. De amugy az egyetlen relevans dolog a szakitas oka maga. Nem mindegy, hogy miert szakitottatok. Megcsalas eseten pl. tok mindegy mit hisz valaki, mennyire nem szakitunk soha, szamomra onnantol halott lenne az illeto.
2017. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre választ nem tudok adni. Mi fél éve széemtünk, pedig csodálatos kapcsolatunk volt. Csúnya vége lett, mi emiatt kétlem hogy folytatjuk.


Egyebkent a megfogalmazas: 10/10

2017. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem első szerelem volt.." és utána leírod, hogy ő az egyetlen normális férfi a világon. Igen, ez tipikus első szakítás utáni életfelfogás, de nyugi, meg fogsz lepődni, mikor elkezdesz randizgatni, hogy milyen sok normális pasi van, sőt az lesz majd az igazi sokk, mikor rájössz, hogy vannak az exednél sokkal jobbak is, csak mivel, még nincs mihez viszonyítanod, így ezt gondolod a legideálisabbnak :D
2017. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Huh. Ez azért tömény. Nem gondoltál arra, hogy felkeresel egy szakembert? Talán jó lenne.
2017. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
#4 amúgy szerintem se teljesen komplett a kérdező :D Vagy csak baromi elvont és negatív.
2017. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Gyógynövény a gazok közt? :D Oké.

Tölgy a bodzásban?


Valami bibi mégis volt.

2017. aug. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom elkepzelni, hogy ez egy komoly poszt. Ha az, akkor az okot azert jo lenne tudni...
2017. aug. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen van. Nem folytattuk kesobb.
2017. aug. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
1. az ok mindig releváns. 2. Senki sem tökéletes. Attól, hogy te idealizáltad, még ő sem volt az. 3. Az első szerelmébe/komolyabb szerelmi bánatába mki bele akar halni, világutálás lvl sok. 4. Ez így - attól, h mki átérzi (és talán pont ezért tudja - nagyon gyerekes. 5. Akár kibékültök, akár nem; ezen a gondolkodáson változtatnod kell, mert nagyon beteges.
2017. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is most mentünk szét,még nagyon nem fogtam fel,házasság meg hasonlók már el voltak tervezve.Annyi a különbség,hogy én nem látom őt olyan jónak,mint amiket te leírtál.Mi szeretjük egymást,de egyszerűen nem tudunk együtt élni,nagyon sok volt a veszekedés.Most úgy vagyok vele,hogy kutyaharapást szőrével,kell valaki a felejtéshez,mert kissé elveszettnek érzem magam.
2017. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!