Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most maradjak ebben a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most maradjak ebben a kapcsolatban, mert "ilyen jó fickót" nem találok többet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kiszerettem belőle, gyorsan felidegesít, elfáradtam jobbá tenni a kapcsolatunkat, a pénzzel is hadilábon állunk, feljön minden gond ami valaha létezett köztünk.

Sokkal több energiám van, ha nem vagyok mellette.


Ugyanakkor tényleg kedves, ilyet nem találni minden sarkon férfi, habár neki is vannak hibái, de kinek nincsenek? Viszont már tényleg boldogtalan vagyok, szenvedek, és azzal traktál anyám, hogy ilyet nem találnék sehol, csak a rosszak maradtak, akik megcsalnának, nem szeretnének igazán stb.


Tényleg meg kéne állapodnom mellette, és valószínűleg keserűségben leélnem az életem? Elfogyott az erőm...


2017. aug. 9. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig azt hiszem nem találok jobbat,de ez nem így van :) Mivel jobban érzed magad nélküle,ez nem kérdés.
2017. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg anyadnak, hogy orulhet, mert matol az ove. Ha nem erzed jol magadat mellette, akkor ne maradj vele, ennyi. Majd jar vele az, aki szerint ennyire fonyeremeny.
2017. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Javítsátok meg kapcsolatotok. Azt ketten kell, nem egyedül. Minden eddigi próbálkozásod nem volt igazán az.


Írj rám s segítek nektek.

2017. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy találsz, kérdés hogy mikor? Lehet 1éven belül, de lehet 15 év is...


Viszont ne erőszakold meg magad. Nem szereted már, értelmetlen vele maradni...

Bocs de én mindig azt mondom ha egy kapcsolat nem működik, nem érdemes erőltetni.

2017. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is belegondolsz, rájössz, hogy eléggé nevetséges és hülyeség az, hogy úgysem találnál mást, aki szerinted is főnyeremény és megvan a kölcsönös vonzalom. Elég nagy ez a bolygó, elvileg túl is vagyunk szaporodva, szóval van miből válogatni. :)


Voltam hasonló kapcsolatban, minden jó lett volna, de valahogy mégsem voltam boldog, csak vitatkoztunk egy idő után. Jobbnak láttuk, ha külön megyünk. És tényleg ez volt a legjobb döntés, sokkal békésebb lett azóta az életem. (Gondolom az övé is, nem beszélünk már.)

Ha nem látod értelmét, hogy küzdj kettőtökért, és a szünet sem segítene, akkor engedjétek el egymást, megadva ezzel az esélyt mindkettőtöknek, hogy boldogok legyetek más valaki mellett.

2017. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én édesanyám is ezt mondta nekem egyszer,hát nem lett igaza! Ha rám hallgatsz,mész a saját fejed után.
2017. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne ott az a mondatod, hogy jobban érzed magad, ha nem vele vagy, akkor azt mondanám, hogy még egyszer próbáljatok meg minden tőletek telhetőt, hogy hozzátok rendbe a dolgokat.


De mivel ott van ez a gondolat, így én is azt mondom látatlanban, hogy ennek a kapcsolatnak már nincs értelme.

2017. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
Ez a Te párkapcsolatod... Ha úgy érzed menni kell, akkor menj!!! Majd jön jobb...
2017. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A depresszív életszakasz felelősének manifesztálódása fixen az a személy lesz, aki hozzád a legközelebb áll. Ha mást okolsz a rossz életedért akkor nélküle sem leszel boldog. Ha nem vagy mellette és úgy érzed, hogy több az energiád az lehet azért is, mert tudatosan hiszed, hogy ő felel az energia hiányodért.


Az agyad nagy játékos ám.


De tudod mit, nézzük a konkrét kérdésed: a keserű életet akkor fogod elérni, ha hiszel benne, hogy keserű életed lesz. Ahhoz nem kell barát. Persze, mondhatod azt, hogy ha nincs barát akkor nem lesz keserű, de az is legalább akkora önszuggesztió mint az amit most én írok. Nincs különbség.


Ha nincs erőd, semmiképp sem a menekülés az út. Beszélgetni kell, elmondani amit érzel, vagy amit még megfogalmazni sem tudsz. Elmondani, hogy kimerültél és nem tudsz több energiát beletenni. Ha a srác normális, mint ahogy írod akkor segítőd lesz.


Ne feledd, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek aminek legtöbbször mi magunk vagyunk az oka.

2017. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es: ez mind szép és jó. És valóban van benne igazság. De a kérdező azzal kezdte, hogy úgy érzi, kiszeretett a párjából. Ha pedig már nem szereti, akkor a feje tetejére is állhat, akkor sem fogják tudni helyrehozni a kapcsolatot, hogy az olyan legyen, mint régen. Aki számára fontosak az érzelmek, az csak szenvedni fog, ha egy olyan emberrel marad együtt, aki iránt nem érez semmit, csak nyűg a kapcsolat.
2017. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!