Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy tényleg komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy tényleg komoly az új kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ex barátommal 3 honapja szakítottunk. 2.5 hónap nem beszélés után rám írogatott, találkozgatunk és amikor már azt gondoltam, hogy esetleg komolyan érdeklem még, hirtelen már nem keresett többet. 2 hét múlva kiírta, hogy kapcsolatban. Padlóra tett rendesen.

Az a csaj korábban bejelölt ismerősnek, de mivel nem tudtam ki az így elutasítottam.

Lévén, hogy nem tudtam (akkor), hogy ki az megnéztem az adatlapját és kb 2-3 hete még mással volt nagy szerelemben.

Gondolom ennek ellenére már találkozgattak, és persze Velem is. Szemét dolog volt ez tőle.

Mégis mi ez az egész?

Igen, eléggé fáj ez az egész és nem, nem akarom viszaszerezni de kiváncsi vagyok másnak mi jön le ebből az egészből?

26N/F



2017. aug. 25. 00:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utlolso valaszolo igazad van. Amugy tiltott par napja.az uj csaja mondta neki..egyik nap meg a hazam elott "osszefutottunk" en epp jottem volna be a kapunk amikor szembe jott autoval. Lassitott es felreallt es intett de mivel nem torodtem vele igy tovabb is ment. Ezek utan nincs az az Isten amiert en megcsak oda is koszonjek nem hogy beszelni.

Elem az eletemet, minden nap barataimmal vagy noveremmel vagyok. De ejszakankent gyotor a gondolat......

2017. aug. 26. 16:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát az én barátom is így volt az exével, 2,5 év után szakított vele, aztán hónapokig szenvedtek, pár éve januárban még taliztak is, de a párom azt mondja nem is tudja minek, egyik vonattal ment, másikkal jött... aztán végleg megszakított vele minden kapcsolatot és februárban találkozott velem és azt mondja azóta, hogy bárcsak jöttem volna előbb, mert ráébresztettem mire is van szüksége.
2017. aug. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es minden elethelyzet mas es mas. Ebben a szituban a csaj es a csavo mar eleg regota ismerhettek egymast, ki tudja, hogy mi voltbaz elozmenye az isszejovesuknek, Teged viszont a parod kronologiai sorrendben a vegleges szakitas utan ismert meg.


Kedves kerdezo! Tok normalis, hogy bantja az egodat/erzeseidet a dolog, ez mutatja, hogy ember vagy. Jol teszed, hogy korulveszed magadat a szeretteiddel, csak ugy tovabb es tudom, hogy klises, viszont az ido tenyleg mindent megold, meghozza eszrevetlenul. :) Majd meglatod, hogy a kovetkezo kapcsolatodban Te is ugy leszel, mint a 12-es valaszolo parja, hogy mit is kerestel Vele egyutt?! Szoval kitartast, most a kapcsolatot kell gyaszolni, hogy megfeleloen elengedhessed!

2017. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, es hogy nem hurrogtok le. Tartottam tole, hogy "mit erdekel, lepj tul rajta" valaszokat kapok. En ugy nem tudok tul lepni, hogy nem beszelek rola.

Ha nem is teljesen, de jobb is lenne megertenem, hogy mi allhatott a hatterben azzal, hogy sokat erdeklodott es gyakran latni akart, csakhogy utana lassam, hogy kapcsolatban lett.

Valoszinuleg ezt sose fogom megtudni de ha beszelhetek errol akkor kevesebb erzes nyomja a szivemet 😢

2017. aug. 28. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!