Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám a lehető legkíméle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a lehető legkíméletesebben közölni a barátommal, hogy el akarom hagyni?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, és a helyzetet még nehezebbé teszi,hogy ő már esküvőről,babáról beszél, ráadásul miattam hagyta el az előző feleségét.

2017. szept. 15. 19:12
1 2 3 4
 11/31 Szergej55 ***** válasza:
84%
Talán jobb lett volna előbb elgondolkodnod ezen, te nagyon bölcs.
2017. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

#3

Jól tetted, hogy megszabadultal tőle!!

Nem hitte el? :O

Nem nagyon vehettet téged komolyan....

2017. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki, hogy mással "kavarok", és nem azt mondtam, hogy őt véditek, csak valaki általánosított itt az egész női nemre, én meg felhoztam ezt a példát, hogy a férfiak is megcsinálják ugyanezt, mégis különbnek érzi magát az a válaszoló. Hangsúlyozom nem őt támadom, nincs vele bajomn csak az újabb álatalánosítás végett mondom: ő is a volt felesége mellett jött össze velem, csak aztan hagyta ott. Most vagyok biztos az erzéseimben, most szakítok, amig azt hittem csak egy kósza benyomás addug minek szakítottam volna?
2017. szept. 15. 19:58
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért kellett volna szakítanod, mert már mással kavartál. Nem akkor kell elkezdeni gondolkozni a szakításon amikor már van másik, ez ugyan olyan gerinctelen dolog volt az ex pasidtól is mint tőled. Itt az a baj hogy te nem vállaltad annak a kockázatát hogy valószínű egyedül maradsz. Ezt hívják kapcsolatfüggőségnek. Vagy azt kellett volna hogy nem ismerkedsz másokkal míg van pasid, vagy elhagyni a pasid és utána kezdesz el ismerkedni. A kettőt nem hozhatod egy sávba mert az megcsalás ergo gerinctelenség.
2017. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hiába elmélkedtek és dobáljátok a nagy bölcsességeiteket, már nem változtat a helyzeten!


Kérdező, egyszerűen szakíts a barátoddal, de semmiképpen ne említsd neki a megcsalást, csak összetörné feleslegesen.


Kíméletesen sajnos nem lehet ilyet közölni, mert mindenképpen a kapcsolat halálát jelenti.

Majd túlesik rajta és elengedi.

2017. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
"Üdvözöllek a kidob-lakban. Egy vendégünk van: Te."
2017. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem sikerült felfogni, hogy nem szandékosan ismerkedtem,meg kavartam, csak úgy egymásba szerettünk akaratlanul? Amíg nem szeretek mást addig minek szakitsak? Most meg higy már mast azeretek szakítok. Még mindig nem értehető?Trágárság nélkül nem tudtok valaszolni? És még ti osztjátok itt az eszet?
2017. szept. 15. 20:34
 18/31 anonim ***** válasza:
96%

#19


"eszet" :D Erre kár több szavat pazarolni.

2017. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi osztjuk, mert nekünk van!

Eszet😂

2017. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem akarok ítélkezni de a pasid gerinctelen volt ahogy te is az vagy most.Nem azért mert már nem szereted hanem mert a háta mögött már összejöttél valakivel de még nem szakítottál, ő pedig azért mert még együtt volt a feleségével de már veled volt együtt.
2017. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!