Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám a lehető legkíméle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a lehető legkíméletesebben közölni a barátommal, hogy el akarom hagyni?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, és a helyzetet még nehezebbé teszi,hogy ő már esküvőről,babáról beszél, ráadásul miattam hagyta el az előző feleségét.

2017. szept. 15. 19:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%

"minek szakítsak amíg nem szeretek mást"

Nekem sincs több kérdésem. Kívánom hogy legyél boldog. Legjobbakat. Remélem hogy semmi rossz nem fog történni veled az életben. (szarkazmus nélkül)

2017. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Most fogok szakítani,mert most szeretek mást mit kelll ezen lovagolni? Hogy szakítsak elötte, ha nem tudom, hogy össze fogok jönni mással? Előtte nem tudtam hogy már nem szeretem, azt hittem csak lehűlt a kapcsolat.Miklr először találkozatm a "masikkal" még nem tudtam hogy bele fogok szeretni, most tudom,rögtön szakítani fogok. Attól hogy leírtátok 200-szor még nem fogom előre látni a jövőt.
2017. szept. 15. 20:59
 23/31 anonim ***** válasza:
amikor az utódjából is kiszeretsz, akkor jön a következő... ennek semmi értelme. Miért nem keresel hozzád illő embert? Olyat, akivel nem kell kompromisszumot kötni vonzódás terén.
2017. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát de miért akarod kidobni? Olyan jól összeilletek!
2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs több kérdésem, mert látható, hogy a kérdező nem érti, mit csinál rosszul...ami őszintén szólva döbbenetes.

Kapcsolatfüggőség iskolapéldája.

Mekkora ótvar mocskos aljas alávaló viselkedés ez, hogy bár nem szeretek már valakit, de addig azért még húzom az idejét és hitegetem, amíg nincs meg az utódja.

Egyedül is lehet létezni, boldogulni...borzalmas, hogy ilyen nőkbe akárhol bele lehet futni, hogy eljátssza, minden oké, és közben meg csak pazarolja az idejét másoknak...

2017. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

nem kell szarozni, csak mondd el neki és pakolj haza! :)


25f

2017. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek... menthetetlen, hagyjátok! :D
2017. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ez most a tini párkapcsolatok?

Kedves kérdező, ezt hívják liánozásnak. Jellemzően gyenge jellemű emberek csinálják.

Amúgy ha minden alkalommal új pasit keresel, ha elmúlik a szerelem, akkor újra látható lesz a kérdésed kb. 1-2 éven belül.

Az egyetlen pozitív dolog, hogy kíméletes akarsz lenni a jelenlegi sráccal. De ha már nem szereted, ő meg igen, akkor szerinted lehet kíméletesen szakítani? Nem. Neki mindenképpen fájni fog. Mondd neki, hogy már nem szereted úgy, ahogy eddig, és nem akarsz vele lenni. Ez is betesz majd neki, de jobb, mintha megtudná, hogy milyen vagy. Bár, ha elhagyta a feleségét miattad, akkor most fordult a kocka. Nem sajnálom őt sem.

2017. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet azon megérteni, hogy eddig azt hittem még szeretem, amikor az "utodot" megismertem még akkor azt hittem, hogy őt szeretem, most röttem rá, hogy nem őt szeretem, hanem az "utódot". Még mindig nem világos? Azt hittem őt szeretem, talán tényleg szerettem is.Eddig érthető? Találkoztam az "utóddal", de még nem tudtam, hogy bele fogok szereteni, csak egy szimpatikus ismerős volt, azt hittem még a másikat szerettem(vagy csak azt hittem,a lenyeg ugyanaz). Ezt is sikerült felfogni? Aztán beleszerettrm az "utódba" és most szakítok vele? Mi ezen annyira bonyolut neketek? Hány féle képpen magyarázzam el ugyanazt? Ha meg értitek(kétlem),akkor minek lovagoltok még rajta? Egy kisegítő iskola osztályába futottam, vagy mi van itt??
2017. szept. 16. 09:06
 30/31 A kérdező kommentje:
* A zárójel előtt "azt hittem, hogy szeretem "helyett, szerettem kell.
2017. szept. 16. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!