Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öngyilkossággal fenyegetőzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Öngyilkossággal fenyegetőzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt a barátommal(3 hónap). De én úgy érzem már nem tesz boldoggá ez a kapcsolat és számomra kiderült, hogy nagyon nem illünk egymáshoz. Viszont a barátom nagyon nem így látja. Neki én vagyok az első és az utolsó szerelme ahogy ő mondja. (Amúgy a barátom 23 éves)

A napokban elmondtam neki, hogy hogyan érzek és hogy szakítani szeretnék. Hozzáteszem, hogy 5 napig folyamatosan veszekedett velem előtte, de elég pitiáner dolgokon.(pl elküldtem neki egy mame-et amibem szerepelt a pasi szó erre besértődött hogy a pasi az egy lealacsonyító szó a számára)

Szóval elmondtam neki. Már régebben is említette, hogy ha szakítok vele akkor ő már nem akarná tovább folytatni az életet. Mert neki én vagyok az élete, csak velem teljes stb

Akkor azt hittem hogy csak a hatás kedvéért mondja. Mert szépen hangzik.

De aztán mikor most ténylegesen szakítani akartam vele akkor mondta hogy jó... Akor holnap délután ő már megszűnik létezni.

Én nagyon kiakadtam, mert hát az egy dolog hogy nehéz a szakítás de ez nem megoldás rá! Arról nem is beszélve, hogy nekem milyen bűntudatot okozott ezzel.

1 nappal később elhívtam találkozni azzal a szándékkal, hogy megbeszéljük ezt az egészet es elmondja hogy szakítok vele.

Erre kihúzott a táskájából egy zacskót tele Xanax-al és kijelentette, hogy ezt akkor ő beveszi ha hazaér.

Én lefagytam és mivel érthetően szerintem nem akartam hogy bevegye kértem egy kis gondolkodási időt a szakítással kapcsolatban...



Nagyon nem tudom hogy mit csináljak kérlek segítsetek! Fogalmam sincs mit tegyek nyilván zsarolásból nem maradok vele és felügyelet alá sem tehetem baráom mint valami kiskutyát...

Bocsánat ha hosszú lett de remélem érthető... Várom a válaszaitokat

19/L



2017. szept. 18. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Annyit mondanek: rendben, szia (mintahogy tettem is hasonlo helyzetben - azota is eletben van baromi meglepo modon :"D). Es tiltas mindenhonnan. Fogyatekos emberekkel nincsen dolgom.
2017. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 acelsziv ***** válasza:
81%

Ha ki akarja nyírni magát - nem fogja - hadd tegye. Az ilyen férgek nem kellenek úgyse.

És ez nem a te felelősséged. Ne is fogd fel annak.

2017. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Vitatkoznék itt a többséggel, hogy tuti nem fogja kinyírni magát, mert az exem pl. tényleg megtette, pedig nála is mindenki azt hitte, hogy csak a levegőbe beszél. De ez se tartson vissza, nem a te hibád és nem a te felelősséged, ez csakis az ő döntése.

Hagyd ott a francba.

2017. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Általában az ilyeneknek elég nyomós oka szokott lenni, mindegy, hogy srác vagy csaj az illető, aki ilyesmivel fenyegetőzik. előttem írta valaki, hogy többnyire ez lehetett az utolsó csöpp neki. Te ismered, de amennyiben valóban gondjai vannak én is tájékoztatnám a családját, aztán angolosan távoznék a környékről. Persze, ha véletlenül tényleg kinyírja magát akkor tudnál nyugodtan létezni? Mert ha úgy vesszük ugyebár te is löktél rajta egy aprót, és az aprón van a hangsúly, nyilván nem miattad lettek komoly problémái a saját életével úgymond. Engem anno lapátra tett egy csajom, mivel volt neki új faszija (persze ezt elfelejtette bejelenteni). Annak llenére, hogy megvolt az új farokbűvész a "hölgy" megfenyegetett, hogy ha a környéken meglát akkor elüttet az új hódolójával. Azóta eltelt nagyjából tíz év, a vicc az egészben, hogy én azóta meglehetősen távol élek (országokkal odébb) ők rég nincsenek együtt, ellenben ha otthon vagyok, és véletlenül találkozom az utcán a csajjal akkor mindig azzal jön, hogy csak úgy mondta. Pontosan igyekszik képbe lenni életem alakulásával, de mivel nincsen meg a "közös" baráti kör, és mivel totál újrakezdtem másutt, így nem tud infót szerezni. Jó távol lenni az elmebetegektől, ugyanakkor kellemetlen érzést váltana ki belőlem, ha történne vele valami "miattam". Azzal semmi gondom, hogy valóságos kísértetként azóta is időről időre megtalálja őt az én "emlékem", mert akit ugyebár egyszer megfenyegetnek az kísérti azt aki megtette. Még így, békésen, mindenkivel életben is.
2017. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Menekülj mielőbb. Az ilyen képes téged is megölniminden mindegy alapon, ez egy pszichopata. A hozzátartozóival tudasd hogy öngyilkossággal fenyegetőzött és szakíts meg minden kapcsolatot vele. Ismertem öngyilkost, senkivel nem tudatta előtte a szándékát. Egyébként meg ne legyen lelkifurdalásod ha esetleg meg is történne. A Xanaxból pedig lenyomtam volna a torkán vagy 2-3 darabot hogy nyugodjon már le.
2017. szept. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szergej55 ***** válasza:
71%
Nem fogja a kis b*zi megölni magát, aki komolyan gondolja, az nem téged fog ezzel érzelmileg zsarolni, hanem mondjuk megteszi. Minden nemű kapcsolatot szakíts meg vele, és egy szikrányit se engedj a tetves manipulációinak.
2017. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy 16-os írja: tényleg ne engedd, hogy manipuláljon, vagy zsaroljon ezzel, minél előbb szabadulj meg tőle.
2017. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyni a francba esetleg rendőrség vagy valami
2017. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az ő részéről először is személy szabadság megsértése, mármint az hogy ő zsarol, és korlátozni akar téged. Részedről meg segítségnyújtás elmulasztása, mert ő meg valószínű beteg. Elvileg mindkettő büntethető. Szóval ezt valahogy úgy kell, hogy azért te is tedd meg amit lehet, pl ha van bizonyítékod hogy ezt mondja, akkor orvoshoz kell küldeni, vagy szólsz valakinek aki tud neki segíteni. Nem tudom hogy van ez pontosan jogilag, de ezek az alapjai kb.
2019. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!