Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki nárcisztikus férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nárcisztikus férfivel volt kapcsolatban, hogy ment a szakítás? És utána?

Figyelt kérdés

Néhány napja zártam le a 2 és fél év kapcsolatot.

Megmondtam neki hogy elég volt. Elmondtam neki hogy miért is döntöttem így. (már előtte is "figyelmeztettem" hogy tegyen vmit, mert a végén járunk)

Hogy ilyen személyiség, erre a napokban ébredtem rá, eddig nem tudtam hová rakni hogy mért is ilyen?! Illetve nem tudtam teljesen megfogalmazni magamnak.


Belátta hogy az Ő hibája, tudja hogy nem becsült meg eléggé, nem érdemel meg és jól döntöttem, mert nem ezt érdemlem. Nem tud megváltozni (ezt mára már megértettem hogy miért) Tiszta szívéből szeret, de én nem tudtam őt elviselni, amit belát hogy nehéz is. És nem fog keresni, hogy nekem ne legyen rossz. (kicsit mártírnak érzem) (mert tudja hogy szeretem :/ )


Elvileg így normálisan lezártuk.

Várható lesz hogy keres??

Vagy hogyha keres és nem reagálok rá, lehetséges lelki terror?


33/N


2017. szept. 23. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha igazán nárcisztikus, akkor ezek csak szavak. A nárcisztikus ember csak önmagát szereti.
2017. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Úgy van ahogy az ötös írja. Pacsi ✋


Volt kaocsolatom ilyen ferfival, zaklatasig fajult

2017. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokszor szakítottunk,azután mindig visszakönyörögte magát. Néha nagyon félelmetes volt,pl mentünk barátokkal hegyekbe kirándulni egyszer csak észrevettük,hogy ott van és követ a kocsijával. De bárhol felbukkant,rokonoknál is verte az ajtót,telefonált stb. Lehazudta a csillagos eget is,így természetesen mindig visszamentem hozzá. És sajnost tudta,hogy mit kell nekem mondani,tudta mi az én belső gyengeségem. Ez a szakítás békülés addig ment míg a végére teljesen megtört,az önbecsülésem a nullával volt egyenlő,olyan voltam mint egy felmosó rongy ,na akkor jött el az idő,hogy végleg kidobott,hiszen már értéktelen voltam számára. Mondjuk ezekután pár nő után megint próbált könyörögni,de akkor már felismertem,hogy mi is volt ő és többé nem reagáltam egy üzenetére sem. Szóval vigyázz..
2017. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!