Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mi a véleményetek ti hohyan látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Volt barátnőmmel majd 4 évig voltunk együtt egészen most oktoberig amikor szakítottunk. Az egész úgy kezdődött hogy volt egy munkatársa aki bokolgatott neki , néha elkísérte a buszhoz st , én eközben elmondása szerint nem foglalkoztam vele eleget , elhanyagoltam , egyik este mondta el hogy mi van ezzel a sráccal hogy kedveli meg szokta kisérgetni néha megöleli de ennyi és hogy nagyon nyomta a lelkét hogy nem mondta el eddig és hogy engem szeret és engem akar ,megbeszéltük hogy helyre hozzuk a dolgokat én is jobban oda figyelek ra , eltelt egy hét és elment bulizni a munkatársakkal ahonnan haza jött és sírva mesélre higy elcsattant egy csók de ő nem akarta és hogy nem akar elveszíteni stb , Aznap nagyon haragudtam rá de végül megbocsájtottam neki és úgy beszéltük hogy nem lesz semmiféle kapcsolat köztük mert a srác is felmondott és már nem fognak találkozni . Eltelt pár nap és beszélgettünk amikor mondta hogy szeret de hiányzik a másik is (azt hittem rosszul leszek) de hogy segítsek neki legyek mellette hogy elfelejtse mert engem szeret . Ra egy hétre elment barátnőjéhez és este haza jött , kérdeztem hogy érezte magát és hogy milyen volt ? Mondta hogy jó volt felsorolta kik voltak ott . Később elaludt és kapott egy üzenetet amiben a srác irta hogy kár hogy ilyen hamar lelépett . Nem ébresztettem fel nem szoltam neki , kitöröltem az üzenetetés reggel rákérdeztem hogy kik voltak ott és felsorolt pár embert de a srácot nem , már nagyon ideges kettem de nyugodt hangon megkérdeztem miért néz hülyének és még neki állt följebb hogy bele nézek a telefonjába . Vita után elment este amikor hazajött mondtam neki hogy elköltözöm és egy szóval nem mondta hogy ne hanem azt mondta hogy neki is elege van már és hogy ok. Még egy Hétig amig ott voltam probáltam helyrehozni hogy beszéljük meg még én alázkodtam meg de ő mondta hogy már nem lehet helyrehozni és engem hibáztat ezért hogy én nem harcoltam érte meg a kapcsolatunkért hogy elfelejtse a másikat . De kérdem én ha szeret és velem akart volna lenni akkor miért nem biztatott a viselkedésével hogy harcoljak érte habem épp az ellenkezőjét csinálta , átvert földbe tiporta a büszkeségem hogy ilyeneket mondott hogy a másik is hiányzik neki . Utána elköltöztem de ő engem hibáztat és azt mondta hogy én feladtam és nem akartam vele lenni . Azota rossz és hiányzik irtam párszor de a válaszaiból azt látszódott hogy nem nafyon érdekli és azt irta hogy sajnálja és legközelebb figyeljek oda a barátnőmre hogy mit mond . Pedig jol megvoltunk csak az utolsó egy honapban nem foglalkoztam vele eleget , de ezt is mondtam higy ha érezte hogy elhanyagolom akkor milrt nem ültünk le hogy megbeszéljük mi a baj mert én sem vagyok tökéletes . Miért kellet egyből máshol keresni a boldogságot? Kiváncs lennék a véleményeitekre és bocs hogy kicsit hosszú lett .



2017. nov. 25. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok troll, és nem tudlak sajnálni...

Véleményemet fenntartom.

N.

2017. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kicsit te is hibás vagy, hogy elhanyagoltad valahol, de a 90%-a a barátnőd számlájára írható, Igazából ő már valami újra vágyott és imponált neki, hogy egy pasi csapja a szelet, kettőt pislogott és magára is borította a sz.aros abroszt a fejére.


Vágyott arra, hogy lekörözd a srácot az udvarlásban, de nyilván 4 év tán ő tőle is gyerekes, hogy olyan heves romantikázást várjon el tőled, mint amikor ismerkedtetek.

2017. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Az első adandó alkalommal félrekacsintott és le is lépett. Visszasírod? Inkább örülj neki, hogy nem házasságban, gyerekek mellett tette meg mindezt.

A legszánalmasabb az, hogy mindezért téged hibáztat! Ha problémám van a kapcsolatomban, akkor megbeszélem a párommal és nem csókolózok mással. Ezt követően pedig amikor előadja, hogy mennyire bánja, akkor az legyen tényleg így és ne tolja a képembe egy héttel később, hogy hiányzik neki a másik férfi. Én oldjam meg azt a problémáját, hogy tetszik neki más is?

Nekem is tetszett már más a párom mellett és nem vagyok rá büszke, de ellen tudtam állni és letudtam küzdeni az érzést. Végleg elfelejtettem. Ez akaraterő kérdése és elköteleződés tudaté. Mindig lesznek mélypontok, de azért vagytok egy pár, hogy közösen és egyenként is dolgozzatok a közös jövőtökért.

Ez elúszott, én csak azt javaslom, hogy ne vedd ezt magadra! Ne hibáztasd magad, mert mindig minden két emberen múlik. Ebben ő volt a bűnös vastagon, nem te!

2017. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Helyre kellett volna tenni a srácot amikor megölelte gipszes kézzelrohadt nehéz ölelgetni kivert fogakkal csókolózni. Lekutyázott a srác te meg hagytad magad!
2017. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!