Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátnőmmel, hogy mondjam meg neki? Ő nagyon ragaszkodik hozzam. Nem akarom azt hogy sírjon értem mert nem érdemlem meg.22/f

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg sírni fog mert fájni fog neki, csalódott lesz ezt nem tudod megakadályozni.
2017. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ő is 22 van munkája és lakása is.

Vele akarok lenni szeretem is de nem tudom..

Nem akartam megcsalni ,a csaj nyomult nagyon ittunk is

2017. dec. 8. 19:14
 13/15 A kérdező kommentje:

És akk most megmondjam neki? Mástól is megtudhatja.

Hogy hozzam helyre??

2017. dec. 8. 19:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne ragozd már!

Megmondtuk mit csinálj!

TARTSD A SZÁD!


Ha valaki megmondja neki, akkor te is megmondod, hogy pont karácsony előtt nem akartad ezzel elszomorítani és felidegesíteni, de vergődtél rajta.

Mutasd meg neki ezt a fórumot is és kérd, hogy bocsásson meg!

Tényleg ne cseszd már el neki ezt a maradék évet!

2017. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg úgy tiszta ha az ember őszinte. Teljesen mindegy, hogy az év melyik szakában vagytok ha most történt meg hát most történt. Ha magadban tartod és lelkiismeretes vagy akkor belülről mérgezni fog téged is és a kapcsolatodat is.
2017. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!